Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Trubka z X12CrNiTi18-10, aisi 321h

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
12X18H10T ЭП2 1.4541 321 X12CrNiTi18-10 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost
12Х18Н9Т Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Technická charakteristika

Třída X12CrNiTi18−10 se vztahuje k austenitické třídě. Je odolný vůči teplu a korozi. Složení oceli: chrom — 17−19%, nikl -9−11%, mangan — 2%. Místo určení: díly, které pracují při teplotě do 600 °C; nádoby a svářecí zařízení, která pracují ve zředěných roztocích kyseliny octové, fosforu, kyseliny dusičné, roztocích lišt a alkálií atd.; komponenty a díly, které mohou pracovat od kryogenních až po teplotu +600 °С pod tlakem v korozivním prostředí. Bloky a části potrubí hlavního zařízení jaderných reaktorů s vodními nosiči tepla.

Procentuální složení slitiny:

Ocel C Cr Fe Ni Ti Mn P S Si Zbytkové prvky
X12CrNiTi18−10 ≤0,12 17 — 18 Základ 9-10 ≤0,8 ≤2 ≤0,03 ≤0,02 ≤0,8 ≤0,15

Výrobní proces těchto trubek patří do technologicky náročné kategorie. Svařování zahrnuje zpracování povrchu švu a finální tepelné zpracování, které dává odolnost vůči vysokým teplotám.

Relevantnost

Nerezová trubka obsahuje nejméně 12 % chromu, který poskytuje vysokou odolnost proti korozi. Tato trubka se liší odolností proti opotřebení, dlouhou životností, pevností, odolností proti oxidaci, snadnou instalací. Vysoká pevnost nerezové oceli umožňuje snížit hmotnost konstrukce a spotřebu materiálu. Jeho šrot je možné přetavit a zpracovat. Proto se jedná o poměrně levný materiál, vezmeme-li v úvahu dlouhou dobu používání a perfektní trvale přetrvávající vlastnosti.

Hlavní vlastnosti

Tepelná odolnost, dlouhá životnost, pevnost, odolnost proti opotřebení, odolnost vůči různým druhům koroze a působení agresivního prostředí, esteticky atraktivní vzhled.

Druhy produktů

Podle místa určení lze potrubí rozdělit do několika skupin: hygienické, konstrukční a potrubí použitelné v reaktorech a výměnících tepla. Podle typu průřezu může být trubka kruhová a tvarovaná (čtvercová, obdélníková, oválná). Nerezová tvarová obdélníková trubka se nejčastěji používá při stavbě objektů. Kruhové trubky mohou být elektricky svařované a bezešvé. Povrch může být lesklý nebo leštěný do lesku.

aplikace

Nádoby a svářecí zařízení, která pracují ve zředěných roztocích kyseliny octové, fosforu, kyseliny dusičné, roztocích lišt a alkálií. Bloky a díly, které mohou pracovat od kryogenních do teploty +600 °С pod tlakem v korozivním prostředí. Bloky a části potrubí hlavního zařízení jaderných reaktorů s vodními nosiči tepla. Díky hladkému povrchu bez drsnosti je tato trubka hojně využívána ve farmaceutickém a potravinářském průmyslu. Díky vysoké pevnosti může takové potrubí odolat značnému tlakovému rozdílu a vysoké teplotě, které jsou nevyhnutelné v kotlích, topeních, čerpacích stanicích.

Dodavatel

Kde koupit potrubí X12CrNiTi18−10, aisi 321h velkoobchodně? Dodavatel potrubí «Auremo» X12CrNiTi18−10, aisi 321h nabízí nákup produktů za výhodných podmínek. Široký sortiment polotovarů je prezentován skladem. Výrobky splňují GOST a mezinárodní normy kvality. Tam je nejlepší cena od dodavatele. Cena potrubí X12CrNiTi18−10, aisi 321h je výhodná pro velkoobchodní zákazníky.

Nakupujte za výhodnou cenu

Velkoobchodně lze dodat širokou škálu polotovarů za rozumnou cenu od dodavatele potrubí «Auremo» X12CrNiTi18−10, aisi 321h. Cena potrubí X12CrNiTi18−10, aisi 321h se tvoří dle technologických detailů výroby bez zahrnutí dalších nákladů. Všechny produkty jsou certifikovány. V případě potřeby mohou produkty projít dodatečnou kontrolou. Máme nejkratší dodací lhůty. Spolupracujeme se zkušenými manažery, kteří jsou vždy připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy. Kupte si trubku X12CrNiTi18−10, aisi 321h právě teď. Pokud nakupujete produkty velkoobchodně, získáte speciální slevy.