Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Plech, výlet, drát, trubka z hliníkového bronzu

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
2.0940 C95200 CuAl10Fe2-C Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Relevantnost

Hliníkový bronz je evropský bronz, který je dnes obzvláště oblíbený díky své vysoké pevnosti, vynikající odolnosti proti korozi a odolnosti proti opotřebení. Slitiny hliníkového bronzu obvykle obsahují 9–12 % hliníku a až 6 % železa a niklu. Mikrostruktura hliníkového bronzu obsahuje minimálně 11 % hliníku a tuhý roztok alfa fáze. Dosahuje se železnou a niklovou kappa fází. Hliníkový bronz má vynikající odolnost proti korozi, vysokou pevnost, trvanlivost. Má dobré odlévací a svařovací vlastnosti. Hliníkový bronzový odlitek je označen jako UNS C95200 — C95900.

aplikace

Hliníkové bronzy se používají při výrobě námořních zařízení, hřídelí, čerpadel, součástí ventilů, kluzných ložisek pro vysoce zatížené stroje. Používají se také pro úpravu mořské vody, kyselých důlních vod, neoxidujících kyselin a průmyslových procesních kapalin. Bronzy jsou označeny jako UNS C60800 a C64210.

Sortiment produktů

— Rod — lehkost, zpracovatelnost, netoxicita a odolnost jsou přednostmi hliníkových kol oproti ocelovým kolům.

— Pásky — za nevýhody této slitiny jsou považovány vysoká tepelná odolnost, ohnivzdornost, voděodolnost a nepropustnost švů.

— Drát — dobrá tažnost, nízký bod tání, vysoká zpracovatelnost, minimální hmotnost.

— Trubka — tloušťka stěny je podle normy 1,0–6,0 mm.

— Plech — lze vyrobit na zakázku libovolné tloušťky a šířky.

Z hliníkové slitiny se dá vyrobit spousta věcí: šneky, matice, lodní vybavení, pistolové svářečky, ventilová sedla a vedení ventilů motorů, díly odolné proti korozi, pouzdra, ozubená kola, háky a koše na marinádu, lopatková kola , přechodové spojky pro kabely, koncovky, ventilové čepy, kovové výrobky vedení pro přenos energie, plotny vodních vrtulí, listy a další díly, které přicházejí do styku se slanou vodou.

Nakupujte za výhodnou cenu

Velkoobchodně lze dodat širokou škálu polotovarů za dostupnou cenu hliníkových bronzových mlýnských výrobků od dodavatele hliníkových bronzových mlýnských výrobků «Auremo». Dráty, trubky, pásy, plechy, tyče jsou vždy skladem. Ceny hliníkových bronzových výrobků se tvoří dle technologických detailů výroby bez zahrnutí dalších nákladů. Všechny produkty jsou certifikovány. Produkty mohou v případě potřeby projít dodatečnou kontrolou. Nabízíme nejkratší dodací lhůty. Kupte si výrobky z hliníkového bronzu za chvíli. Spolupracujeme se zkušenými manažery, kteří jsou vždy připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy. Pokud nakoupíte hliníkové bronzové mlýnské výrobky velkoobchodně, dostanete speciální slevy od dodavatele hliníkových bronzových mlýnských výrobků.