Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Evropská wolframová elektroda WS-2

Technická charakteristika

Obvykle se wolfram v elektrodách nepoužívá v čistém stavu. Musí být legován prvky vzácných zemin. Evropské wolframové elektrody obsahují přísady různých prvků vzácných zemin: oxidy thoria, zirkonia, ceru, lanthanu, yttria nebo hybridní kombinace několika oxidů. Výrobci musí identifikovat každou přísadu a její procento na obalu. Elektrody legované kovy vzácných zemin jsou široce používány při automatickém svařování. Hrot elektrody musí být připraven: stlačený, hranatý nebo odříznutý.

Legující cíl

Oxidy prvků vzácných zemin wolframové elektrody umožňují dokonalé zapálení oblouku bez nutnosti dalších manipulací. Rovněž stabilizují hoření oblouku. Tyrkysová (podle mezinárodního systému značení) Evropská elektroda WS-2 se používá pro svařování nerezové oceli, hliníku, mědi a dalších neželezných kovů a slitin.

Evropský dodavatel wolframové elektrody WS-2

Chcete nakupovat wolframové elektrody velkoobchodně? Dodavatel «Auremo» nabízí nákup evropské wolframové elektrody WS-2 s přísadami kovů vzácných zemin za výhodných podmínek. Wolframové elektrody s přísadami thoria, zirkonia, ceru, lanthanu, yttria jsou vždy skladem. Máme dostupnou evropskou wolframovou elektrodu WS-2 cenu od dodavatele. Kupte si toto zboží právě teď. Evropská cena wolframové elektrody WS-2 je výhodná pro velkoobchodní zákazníky. Zveme vás k partnerství.

Nakupujte za výhodnou cenu

«Auremo» Evropský dodavatel wolframových elektrod WS-2 se specializuje na dodávky evropských wolframových elektrod. Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Naši manažeři jsou vždy připraveni zodpovědět jakékoli dotazy a poskytnout odbornou pomoc. Velký sortiment vás nenechá bez výběru. Můžete si snadno koupit evropskou wolframovou elektrodu WS-2 tím, že nás spojíte pohodlným způsobem pro vás. Objednejte si službu «Call-back» a náš manažer vám pomůže vybrat produkty, které budou vyhovovat vašim individuálním požadavkům.