Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Kruh, drát, trubka z oceli 08×22H6T, EP53

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
08H22H6Т EP53 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Složení

Ocelová trubka 08X22H6T je vyrobena z chromniklové nerezové slitiny na bázi železa, legované niklem do 6,3% a chromem - 21-23%. Jako přísada do směsi se přidává titan do 0,65%, měď - 0,3%, mangan a křemík - 0,8%, fosfor a síra - setina procenta. Slitina je tažná, žáruvzdorná a žáruvzdorná.

Legování 08H22H6Т ( Gost 5632-72). Základ železa.

Cu Si C Mn P Cr Ni S Ti
≤0,3 ≤0,9 ≤0,08 ≤0,8 ≤0,035 21-23 5,3-6,3 ≤0,025 ≤0,65

Legování má vícerozměrný vliv na kvalitu oceli. Chrom zvyšuje tvrdost a odolnost proti korozi. Nikl činí slitinu tažnou; wolfram je tvrdý a rozžhavený. Obsah manganu nad 1 % zvyšuje rázovou houževnatost a odolnost proti opotřebení. Titan zvyšuje stabilitu, odolnost proti korozi. Měď zvyšuje tažnost, odolnost proti okují, zabraňuje korozi.

Aplikace

Výroba potrubních systémů a uzavíracích armatur, jejichž provoz je pod mírným napětím. Trubka 08Cr22N6T se používá v částech hořákových zařízení. Používá se jako kryt elektrických tepelných převodníků, protože má tu vlastnost, že nekontaminuje elektrody a implementuje spolehlivý ochranný drátový termočlánek při práci v nebezpečných podmínkách. Taková trubka nejen vydrží vysokou teplotu po dlouhou dobu, ale má také vysokou odolnost proti namáhání při zahřátí. Používá se pro spalovací motory, parní a plynové turbíny, proudové motory, jaderné elektrárny jako konstrukční materiál. Nikl a chrom vytvářejí při zahřívání na povrchu dílů ochranné filmy – oxidy, které chrání materiál před korozním prostředím.

Kupte, výhodná cena

Široký sortiment válcovaných kovových výrobků ve skladu "Auremo" v souladu s GOST a mezinárodními normami. Dodáváme kruhové, drátěné, trubkové zn. 08Х22Н6Т velkoobchodně a maloobchodně Kvalita hotových výrobků je zajištěna absolutním dodržováním technologických výrobních norem. Termíny plnění zakázek jsou nejkratší. Máte-li jakékoli dotazy, dostanete komplexní rady od našich zkušených manažerů. Pro hromadné objednávky poskytuje společnost zvýhodněné slevy.