Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Karbidová elektroda z titanu

Hlavní oblasti aplikace TiC

V dnešní době je karbid titanu nepostradatelný při výrobě nástrojů. Lze z něj vyrábět tvrdé kovokeramické slitiny ve formě elektrod pro obloukové lampy.
Používá se ve formě elektrod při elektrolýze rtuťové katody a při rozbíjení sodíkového amalgámu. Je široce používán ve formě přísady do grafitu nebo jeho analogů. Elektrody na bázi TiC se používají při procesu kyslíko-elektrického řezání oceli pod vodou. Tím se snižuje měrná spotřeba elektrody 7–10krát méně ve srovnání se standardními elektrodami.

Další oblasti použití TiC

— náplň pro diamantové nástroje;

— materiál pro kelímky, čluny, kde se hliník vypařuje.

— protipožární clona elektrických pecí;

— ochranná pouzdra kovokeramických termočlánků;

— úprava polovodičových materiálů, dielektrik, hliníku, skla, přírodního kamene;

— abrazivní materiál pro úpravu ocelí, surového železa, kovů a neželezných slitin.

Vlastnosti elektrod z karbidu titanu

Při procesu řezání elektrodou TiC lze pozorovat samoudržující se spalování, rozběh lehkého oblouku. Přijatý výřez bude vysoce kvalitní.
Při elektrodovém vstřikování v grafitové kompozici zvyšuje účinnost elektrolýzy vodného roztoku. V případě zvýšení obsahu TiC v elektrodě na 30% dojde k výraznému snížení přepětí a uvolňování kyslíku a vodíku. Při tom bude hustota proudu představovat 10~2 — 10~4 A/cm 2 . Při vyšším obsahu karbidů (vyšším než 30 %) již nedojde k dalšímu snížení napětí.
Při nanášení hliníkového povlaku na plast je jeho využití v kapacitě topného tělesa obtížné z důvodu řezání vysokotavitelných složených trubicových elektrod.
V kelímcích z karbidového titanu dochází k vakuovému napařování kovů s nízkou teplotou tání jako je měď, cín, argentum. Pro elektrické pece se používají slitiny TiN — TiC — Cr ve formě grafitové elektrody.

Výroba

Ve složení elektrod TiC jsou požadovány následující složky: Fе — 0,1 — 0,6 %, C — 0,1 — 0,2 %; Ti — 79,2 — 80 % a C 19,4 — 20,2 %. Karbidový titan se vyrábí z těchto frakcí: F — 320, F400, F360, F500, F800, F600, F1200, F1000.

Dodavatel

Dodavatel karbidové titanové elektrody «Auremo» navrhuje koupit zboží za nejvýhodnější cenu karbidové titanové elektrody. Ve skladovací budově je široký výběr kvalitních produktů, které splňují GOST a mezinárodní standardy kvality. Dostupnost produktů a efektivita dodávek jsou podmíněny skutečností, že centrály jsou v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy. Zboží snadno nakoupíte u dodavatele titanového zboží. Cena závisí na rozsahu objednávky a dodatečných dodacích podmínkách. Pokud si koupíte karbid titanovou elektrodu velkoobchodně, dostanete speciální slevy.

Nakupujte za výhodnou cenu

Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Naši manažeři jsou vždy připraveni zodpovědět jakékoli dotazy a poskytnout odbornou pomoc. Koupit karbid titanovou elektrodu připojením nejbližší centrály. Objednejte si službu «Call-back» a náš manažer vám pomůže vybrat produkty, které odpovídají vašim individuálním požadavkům. Kupte si produkty za chvíli! Karbidová titanová elektroda je vždy skladem. Existuje nejlepší cena karbidových titanových elektrod od dodavatele karbidových titanových elektrod. Nakupte zboží během chvilky! Kvalita je v souladu s GOST (všechny státní normy Unie) a mezinárodními normami.