Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Kovový hořčík

Technická charakteristika

Hořčík je lehký, stříbřitě bílý kov, který za normálních podmínek nepodléhá oxidaci na vzduchu. Technické suroviny pro výrobu kovu jsou vyráběny elektrolýzou s následnou rafinací výsledné směsi. Další způsob výroby hořčíku je tepelný (pomocí křemíku nebo koksu).

Specifická hmotnost Mg 1,738 g/cm³
Bod tání 650 °C
Bod varu 1090 °C
Měrné teplo tání 9,20 kJ/mol
Měrné výparné teplo 131,8 kJ/mol
Oxidační stav +2

Ve své čisté formě se kov používá poměrně zřídka, ale jeho slitiny si získaly zaslouženou popularitu. Tento kov jako aditivní složka tedy zlepšuje vlastnosti slitin - zvyšuje měrnou pevnost a usnadňuje technologické zpracování. Dodavatel "Auremo" nabízí vysoce kvalitní produkty, které splňují GOST a mezinárodní normy.

Biologická role hořčíku

Předpokládá se, že život na Zemi vznikl a vynořil se z oceánu. Genetická paměť tohoto prostředí je zachována v mnoha enzymatických reakcích moderních zvířat a rostlin. Bez tohoto prvku není možná syntéza bílkovin a asimilace vápníku. Většina dospělých má nedostatek hořčíku. Stačí říci, že hořčík se z těla snadno vyplavuje alkoholem. Nedostatek tohoto prvku se projevuje chronickou únavou, nespavostí, osteoporózou a artritidou, bolestmi hlavy, svalovými křečemi. Při pocení, časté konzumaci piva, laxativ a diuretik, po stresu, stejně jako u lidí s fyzickou námahou a sportovců se zvyšuje potřeba hořčíku.

Dodavatel

Dodavatel Auremo nabízí nákup hořčíku a hořčíkových slitin ve velkém nebo na splátky. Velký výběr polotovarů skladem. Optimální cena hořčíku od dodavatele. Na skladě jsou certifikovány polotovary. Kvalita odpovídá GOST a mezinárodním normám. Cena závisí na velikosti objednávky a dalších dodacích podmínkách.

Kupte, výhodná cena

Dodavatel "Auremo" prodává válcované kovové výrobky na evropském trhu ve velkoobchodních a maloobchodních sériích. Doba dodání je minimální. U nás hořčík snadno koupíte, cena je optimální. V kontaktu - zkušení manažeři - odborníci na moderní trh vám rychle pomohou s nákupem potřebných produktů. Společnost "Auremo" zve k nákupu hořčíku ve velkém nebo na splátky. V tomto segmentu je Auremo ziskovým dodavatelem. Nejlepší cena od dodavatele.

Náš konzultant vám ušetří čas

+49(1516) 758 59 40
Telegram:
WhatsApp:

Předplatné

Speciální akce a slevy. :)