Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Tyč, drát, trubka, plech, pásek z kobaltu 6B.

UNS R30006- Slitina kobaltu 6B

Marketingový název slitiny: Stellite 6 B. Cobal 6B je slitina, jejíž základ tvoří kobalt a chrom. Má vysokou odolnost proti korozi v náročných podmínkách a při vysoké teplotě. Slitina se používá k výrobě lékařských čepelí, ventilů, fragmentů čerpadel, nožů, pístů, ložisek. Dostupné formy mlýnských výrobků: tyč, bezešvé a svařované trubky, drát, plech, plech, spojovací kus, příruba, výkovek.

Chemické složení slitiny:

P Mn C S Ni Cr Si Mo Cb spol Cu Ti W Al Fe
2,0 0,9-1,4 max 3,0 28,0-32,0 2,0 max 1,5 Zůstatek 3,5-5,5 max 3,0

Masterslitiny vytvářejí vícerozměrný efekt na kvalitu oceli:

— chrom zvyšuje tvrdost a zabraňuje korozi;
— nikl dodává plasticitu; wolframium zvyšuje tvrdost, červenou tvrdost;
— vanad zvyšuje trvalou kvalitu, protisílu k útoku a zničení; kobalt zvyšuje tepelnou odolnost, magnetickou permeabilitu;
— molybden zvyšuje červenou tvrdost, pevnost, odolnost vůči korozi při vysokých teplotách;
— mangan (to je více než 1 %) zvyšuje tvrdost, odolnost proti nárazovému zatížení, odolnost proti opotřebení;
— titan zvyšuje stabilitu, odolnost proti korozi; hliník zvyšuje odolnost proti oxidaci;
— niob zvyšuje odolnost vůči kyselinám;
— měď dodává slitině plasticitu, odolnost proti korozi.
Extra kvalitní ocel obsahuje bor, zirkon, selen, dusík kromě výše uvedených složek.

Dodavatel kobaltu 6B

Společnost «Auremo» dodává ocelový kovový válec za nejvýhodnějších podmínek. Skladem je široký sortiment zboží vysoké kvality. Cena kobaltu 6B závisí na množství objednávky a dalších podmínkách dodávky. Pokud si koupíte Cobalt 6B velkoobchodně, získáte speciální slevy. Dostupnost produktů a efektivita dodávek jsou podmíněny tím, že naše kanceláře jsou v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy.

Nakupujte za výhodnou cenu

Dodavatel «Auremo» Cobalt 6B se specializuje na dodávky evropských speciálních ocelí. Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Naši manažeři jsou vždy připraveni zodpovědět jakékoli dotazy a poskytnout odbornou pomoc. Velký sortiment vás nenechá bez výběru. Cobalt 6B můžete snadno koupit za rozumnou cenu Cobalt 6B. Stačí nás spojit pohodlným způsobem k vám. Telefonní čísla, e-mailové adresy nejbližších poboček společnosti jsou uvedeny v sekci «Kontakty». Objednejte si službu «Call-back» a náš manažer vám pomůže vybrat produkty, které budou vyhovovat vašim individuálním požadavkům.