Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

evropský hliník

Pro zájemce o evropský hliník má Auremo širokou škálu produktů ze všech hliníkových slitin. Evropský hliník splňuje normy Evropské unie. Sortiment je zastoupen v širokém sortimentu: pás, trubka, tyč, plech, plech, lisované výrobky, polotovary libovolného profilu. Prodej neželezných kovů je jedním z hlavních oborů podnikání společnosti; garantujeme nejen certifikovanou kvalitu našich výrobků, ale také příznivé ceny. Zboží je již umístěno na našich skladech, máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celý sortiment.

Relevantnost

Poptávka po hliníku neustále roste s rozvojem leteckého průmyslu. Přestože je pevností horší než ocel a slitiny titanu, má dobrou elektrickou a tepelnou vodivost, kluzné vlastnosti, snadno se lisuje a kuje. Jeho cena je minimální, což je způsobeno především převahou hliníku v zemské kůře. Díky své vítězné kombinaci užitných vlastností se bez něj dnes moderní průmysl neobejde. Předčí mnohé slitiny a kovy svými přednostmi, především svou antikorozní odolností. V naší době je tak žádaný, že je na druhém místě po slitinách železa. Navzdory své nízké pevnosti je kov ekonomicky životaschopný, protože je extrémně odolný.

Aplikace

Slitiny hliníku, hliník jsou důležité kvůli jejich optimálnímu poměru pevnosti k hmotnosti. Jsou dnes nepostradatelné nejen v dopravním strojírenství, leteckém stavitelství, lodním stavitelství jako konstrukční materiál, ale také pro interiérové a exteriérové úpravy budov. Poptávka po tomto materiálu se každým rokem zvyšuje. Legování dále zlepšuje vlastnosti kovu. Hlavními legujícími složkami jsou Mn, Cu a Mg. Měď normálně obsahuje 4,4 %, mangan 0,5 % a hořčík 1,5 %. Hořčík a měď se používají k tomu, aby byla slitina pevnější. Mangan díky svým vlastnostem zjemňuje strukturu, čímž zvyšuje odolnost proti korozi a pevnost. Kromě výše uvedených prvků se ve složení používá také křemík a železo. Fe je považováno za škodlivou nečistotu, snižuje pevnost a tažnost. Si pomáhá snižovat škodlivé účinky železa tím, že jej do určité míry váže.

Dodavatel

Kde koupit evropský hliník ve velkém nebo na splátky? Dodavatel Auremo dnes nabízí nákup evropského hliníku za výhodných podmínek. Velký výběr polotovarů skladem. Dodržování standardů kvality Evropské unie, cena je od dodavatele optimální. Koupit dnes. Velkoodběratelská cena - příznivá.

Nakupujte za výhodnou cenu

Dodavatel "Auremo" nabízí nákup evropského hliníku ve velkém nebo na splátky. Cena se odvíjí od objemu objednávky a dalších dodacích podmínek. V případě hromadného odběru je cena zvýhodněna. Naši manažeři jsou vždy připraveni zodpovědět aktuální dotazy a poskytnout odbornou pomoc. A široká škála produktů vás nenechá bez výběru. Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným dodržováním výrobní technologie. Cena je nejlepší v tomto segmentu válcovaných výrobků. V případě potřeby získáte komplexní poradenství. Dostupnost zboží a rychlé dodání zajišťují naše zastoupení v Moskvě, Petrohradu a východoevropských městech.