Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Ni42 drát, tyč, tyč. Invar 42

Ni42 drát, tyč, tyč List, pásek

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
42N EP318 1.3917 K94200 Ni42 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Ni42 drát, tyč, bar dodavatel

Společnost «Auremo» navrhuje zakoupit Ni42 drát, tyč, tyč za nejvýhodnější cenu. Skladem je široký sortiment zboží vysoké kvality. Produkty si můžete snadno koupit. Cena drátu, tyče, tyče Ni42 závisí na objednaném množství a dalších dodacích podmínkách. Pokud nakupujete produkty velkoobchodně, získáte speciální slevy. Dostupnost produktů a efektivita dodávek jsou podmíněny skutečností, že máme pobočky v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy. Kupte si Ni42 drát, tyč, lištu za zvýhodněnou cenu.

Technická charakteristika

Název této slitiny pochází ze slova «invariant», což znamená «nezměněno» a odpovídá skutečnosti, protože TCLE of Invar se téměř nemění v teplotním rozsahu -70º — +340ºC. Tato slitina se týká skupiny přesných slitin s minimálním TCLE v rozsahu teplot -70º +340ºC, ne vyšším než 4,5 — 5,5x10-6 /C°) a používá se v elektrovakuových zařízeních. Přesná slitina Invar 42 má jedinečné fyzikální a mechanické vlastnosti (magnetické, elastické, topné, elektrické). Liší se vysokou přesností chemického složení, pečlivostí výroby a zpracování, absencí zbytkových prvků. Tato kategorie se týká skupiny vysoce legovaných slitin. Takové slitiny se taví na bázi železa, niklu, mědi, manganu, kobaltu.

Procentuální složení:

Ni Cu P Mn Si C Fe S
41,5 – 43 ≤0,1 ≤0,015 ≤ 0,4 ≤ 0,3 ≤0,03 56,14 — 58,5 ≤0,015

Použití legovaných ocelí závisí na pracovních podmínkách. Invar je vysoce legovaná ocel, která se používá v elastických detailech a využívá se při teplotě do 300 °C. Ve srovnání s analogickými materiály má tato slitina vysokou nepřetržitou provozní dobu ve specifických podmínkách. Vykazuje vynikající odolnost proti napadení hranic zrn a koroznímu praskání.

Fyzikální vlastnosti

V/(m/stupeň) Teplota MPa 1/Stupeň Ohm-m J/(kg/stupeň)

kg/ m3

20° 1,42 580 8200

Mechanické vlastnosti slitiny při teplotě 20 °C.

Mix produktů KCU Velikost d5 y sv Svatý Tepelné zpracování Fe
Drát, bar
GOST 14 080-78
0,8-1,5
1,9-6,0
930

Svařování:

Typ Popis
omezeně welblea svařování je možné při ohřevu na 100−120°С a posledním tepelném zpracování
těžko svařitelné pro získání kvalitních svarových spojů je nutné provést následující operace: před svařováním zahřát detaily do 200−300°C, tepelné zpracování (žíhání) po svařování
svařitelné bez stint svařování se provádí bez dalšího tepelného zpracování nebo předchozího ohřevu

Mechanické vlastnosti

Popis Identifikace
Krátká odolnost proti roztržení [MPa] sv
Mezní průtok (proporcionální mezní zatížení) pro trvalou změnu tvaru [MPa] Svatý
Procentuální prodloužení při přetržení [ % ] d5
Kontrakce [ % ] y
Rázová tvrdost [ kJ/m 2 ] KCU
Tvrdost podle Brinella [MPa] HB

Nakupujte za výhodnou cenu

Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Naši manažeři jsou vždy připraveni zodpovědět jakékoli dotazy a poskytnout odbornou pomoc. Velký sortiment vás nenechá bez výběru. Zboží snadno nakoupíte u dodavatele drátu, tyče, tyče Ni42. Stačí nás spojit pohodlným způsobem k vám. Telefonní čísla, e-mailové adresy nejbližších poboček společnosti jsou uvedeny v sekci «Kontakty». Objednejte si službu «Call-back» a náš manažer vám pomůže vybrat produkty, které budou vyhovovat vašim individuálním požadavkům. Invar 42 můžete snadno koupit. A Ni42 drát, tyč, lišta. Cena závisí na množství objednávky a dodatečných dodacích podmínkách.