Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Pájka hts

aplikace

Použití hts pájky je efektivní při práci s hliníkem pájením. Tato slitina umožňuje práci bez použití tavidla. Je obecně přijímáno klasifikovat hts slitinu jako novinku. Vzhledem k tomu, že hliník má velmi neobvyklé vlastnosti, pouze pájka hts 2000 je schopna zajistit nejkvalitnější svar. Tato slitina se vztahuje na řadu velmi žádaných pájek. Velmi to usnadňuje práci s tak obtížným kovem, jako je hliník. Použití takové pájky vyžaduje pouze přítomnost propanového nebo kyslíkového hořáku.

Dodavatel

Dodavatel Auremo nabízí hts pájku, dnes nejpříznivější cena. Skladem je velký výběr tavitelných slitin vysoké kvality. Soulad s GOST a mezinárodními normami. Dostupnost zboží a rychlé dodání zajišťují zastoupení ve východoevropských městech. Vždy si můžete koupit jakoukoli pájku, cena závisí na objemu objednávky a dalších dodacích podmínkách. Velkoodběratelé cena je zvýhodněná.

Nakupujte za výhodnou cenu.

Auremo" má široký sortiment na skladě a na objednávku tavitelné slitiny různých jakostí za nejlepší ceny. Nákup pájky lze provést prostřednictvím zastoupení Auremo nebo naší webové stránky. Velkoobchodníci získají výhodné slevy. Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísné dodržování výrobní technologie V případě potřeby obdržíte komplexní poradenství Dostupnost zboží a rychlé dodání zajišťují zastoupení sídlící v Moskvě, Petrohradě a východoevropských městech Nakupujte jakékoliv kovové výrobky, můžete se snadno obrátit na nejbližší pobočku pohodlným způsobem - Telefonní čísla a emailová adresa zástupce jsou v "Kontaktujte nás". Objednejte si službu "Zpětné zavolání" a manažer společnosti Vám pomůže vybrat produkty, které nejlépe vyhovují Vašim individuálním požadavkům.

Náš konzultant vám ušetří čas

+49 (170) 650 7006
Telegram:
WhatsApp:

Předplatné

Speciální akce a slevy. :)