Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Vanadový kov

Technická charakteristika

Vanad je hrubozrnný materiál stříbrné barvy. Navzdory tomu, že je v zemské kůře zcela běžný, jeho průmyslové využití začalo teprve nedávno. Důvodem je, že tento kov je rozptýlen v různých horninách a minerálech a jeho těžba a zpracování vyžaduje použití moderních technologií. Vanad má následující vlastnosti:

Chemický symbol. PROTI
Specifická gravitace. 6,11 g/cm³
Bod tání 2160 K (1887 °C)
Bod varu 3650 К (3377 °C)
Měrné teplo tání 17,5 kJ/mol
Měrné výparné teplo 460 kJ/mol
Stupeň oxidace 5, 4, 3, 2, 0

Aplikace

V současné době se slitiny s vanadem používají při výrobě litiny a oceli, navíc se kov přidává do titanu pro zlepšení vlastností titanu. Vanad se také používá jako katalyzátor při výrobě kyseliny sírové. Kromě toho moderní věda umožnila použití žáruvzdorných kovů v lékařství, textilu, sklářském průmyslu a průmyslu barev a laků. Většina vytěženého vanadu se používá pro tepelně odolnou válcovanou ocel. Výrazně zvyšuje tepelnou odolnost kovů a také eliminuje křehkost. Tyto slitiny mohou sloužit jako základ pro žáruvzdorné konstrukční materiály v jaderné energetice a leteckém průmyslu.

Dodavatel

Dodavatel Auremo nabízí nákup kovu vanadu ve velkém nebo na splátky. Plný soulad s GOST a mezinárodními standardy kvality. Vanadium je dodáváno ze specializovaných skladů dodavatele "Auremo" s dodáním v jakémkoli městě. Auremo“ nabízí výkup žáruvzdorných kovů za výhodných podmínek, cena je optimální.

Kupte, výhodná cena.

Nabízíme slitiny vanadu, cena - vzhledem k technologickým vlastnostem výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Na stránkách společnosti se zobrazují informace o nejnovějších produktech. Cena objednávky závisí na objemu a dodatečných dodacích podmínkách. Dodavatel nabízí slitiny vanadu volně ložené nebo na splátky. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro všechny žáruvzdorné válcované výrobky. V tomto segmentu je Auremo ziskovým dodavatelem.