Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Slitiny na bázi niklu

nichrom

Žáruvzdorné slitiny chrómu a niklu - nichrom Х15Н60, Х20Н80 jsou nepostradatelné v moderní elektrotechnice. Nejoblíbenější složení s 80% Ni je Kh20H80, což byl donedávna nejteplejší materiál. Aby byl nichrom levnější, bylo vysoké procento niklu sníženo zvýšením podílu železa. Nejúspěšnější bylo složení 15 % Cr, 60 % Ni a 25 % Fe. Odolnost nichromů je vyšší než u feronichromů, takže ty se obvykle používají při nižších teplotách. Ferronichromy a nichromy mají vzácnou kombinaci vysokého elektrického odporu (1,05-1,40 Ohmxmm2/m) a vysoké tepelné odolnosti. Spolu s chromany proto představují dvě nejdůležitější třídy slitin používaných ve formě pásků nebo drátů při výrobě vysokoteplotních elektrických ohřívačů. K tomuto účelu se obvykle používají nichromy legované až 1,5 % křemíku, vzácných zemin a kovů alkalických zemin. Maximální provozní teplota tohoto typu nichromu se blíží 1200 ° C a u některých značek - až 1250 ° C.

Fechral

Slitina X23Yu5T má také velmi vysoký elektrický odpor. a používá se ve stejném oboru jako nichrom. Ale fecherl je levnější slitina železa, chromu a hliníku, zatímco nichrom je drahá slitina chromu a niklu...

Srovnávací charakteristiky

X15N60, X20N80 kombinují tepelnou odolnost s dobrou vyrobitelností (lze svinout do fólie, velmi tenký drát). Tyto slitiny jsou tepelně odolnější než fechral, ale na rozdíl od fechralu obsahují drahý a vzácný nikl. Fehral je mnohem levnější, má vysokou tepelnou odolnost, ale je křehčí, a tudíž méně technologicky vyspělý (nelze svinout do velmi tenkého pásu, drátu).

Dodavatel

Kde koupit slitinu na bázi niklu ve velkém nebo na splátky? Dodavatel Auremo dnes nabízí nákup jakékoli slitiny na bázi niklu za nejlepší cenu. Velký výběr skladem. Soulad s GOST a mezinárodními standardy kvality. Vždy v nichromu, fiehrl, cena nejlepší od dodavatele. Kupte si libovolnou slitinu na bázi niklu ještě dnes. Velkoodběratelé cena - zvýhodněná.

Kupte si výhodnou cenu.

Dodavatel "Auremo" nabízí nákup slitin na bázi niklu za výhodných podmínek. Cena je dána technologickými vlastnostmi výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Sklad nabízí slitiny na bázi niklu všech jakostí. Máme atraktivní podmínky pro velkoobchodní i maloobchodní kupující. Na stránkách společnosti jsou zobrazeny veškeré informace o zboží, je zde produktový katalog a ceníky. Najděte nás snadno na internetu na adrese. Čekáme na vaše objednávky. Máme nejlepší poměr ceny a kvality pro celou řadu produktů.

Náš konzultant vám ušetří čas

+49(1516) 758 59 40
Telegram:
WhatsApp:

Předplatné

Speciální akce a slevy. :)