Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Plech, pásová ocel R18

Pás, list

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
R18 1.3355 sw18 hs18-0-1 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Dodavatel

Dodavatel "Auremo" nabízí ke koupi t plech, pás R18, dnes nejlepší cenu. Ve skladu je velký výběr vysoce kvalitních produktů. Shoda s GOST a mezinárodními normami. Dostupnost zboží a rychlé dodání zajišťuje zastoupení se sídlem ve východoevropských městech. Vždy je možné zakoupit plech, pás R18, cena závisí na objemu objednávky a dalších dodacích podmínkách. Pro hromadné nákupy jsou k dispozici zvýhodněné slevy.

Relevantnost

Pro obrábění konstrukční oceli je jednou z nejlepších možností pás R18. Tato slitina je rychlořezná a zachovává si své kvality v pracovních podmínkách až do +600 °C. Výhody použití tohoto materiálu oproti uhlíkové oceli jsou zřejmé, protože ta ztrácí svou tvrdost již při +200 °C. V důsledku toho rychlořezná ocel výrazně zvyšuje produktivitu a současně snižuje náklady na výrobu součásti. Úplné chemické složení je regulováno normami GOST 19265-73 .

Procentuální složení GOST 19265-73 .

C Si Mn Cr Mo W PROTI Ni Cu spol S P Fe
0,75 - 0,83 0,2 - 0,5 0,2 - 0,5 3,8 - 4,4 ≤1 17 - 18.5 1 - 1,4 ≤0,6 ≤0,25 ≤0,5 ≤0,03 ≤0,03 základ

Legování má vícerozměrný vliv na kvalitu oceli. Chrom zvyšuje tvrdost a odolnost proti korozi. Nikl činí slitinu tažnou; díky wolframu je odolná proti opotřebení a červená. Vanad zvyšuje pevnost, odolnost proti nárazu a oděru; kobalt zvyšuje tepelnou odolnost a magnetickou permeabilitu. Molybden dělá slitinu červenou odolnost, pevnost, odolnost proti oxidaci při vysoké teplotě. Obsah manganu nad 1 % zvyšuje rázovou houževnatost, odolnost proti opotřebení. Titan zvyšuje stabilitu, odolnost proti korozi; hliník, odolnost proti usazeninám; niob, odolnost vůči kyselinám. Měď zvyšuje tažnost a zabraňuje korozi. Plechy a pásy této třídy mají vynikající vlastnosti, mezi které patří:

  • odolnost proti opotřebení;
  • vysoká síla;
  • odolnost vůči rázovému zatížení;
  • vysoká tvrdost.

Kupte, výhodná cena.

Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným dodržováním výrobní technologie. Vždy dostupný plech, pás R18 cena je nejlepší v tomto segmentu válcovaných výrobků. Naši manažeři jsou připraveni poskytnout odbornou pomoc při výběru zboží. Kupte si list, pás R18 easy kontaktováním vaší nejbližší kanceláře. Objednejte si službu "Callback" a manažer Vám pomůže vybrat zboží, které nejlépe odpovídá Vašim individuálním požadavkům. Máme nejlepší poměr ceny a kvality.