Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Pájka PIC30

Relevantnost

Jak víte, všechny pájky jsou nepostradatelným prvkem pro instalaci konstrukcí, které jsou vyrobeny z kovu. Pro získání kvalitního svaru na cínových výrobcích se používají především pájky značky PIC. Tento typ označuje pájku bez přebytků. Pájka PIC30 je vyrobena podle GOST. z olova a cínu vysoké čistoty.

Pájky značky PIC

Třída PIC dodávka bod tání aplikace
30 Bity, drát Ø 1-4 mm, tyče 183-255 °C Pájení a pájení radiátorů, mosazných a zinkových plechů
40 Bity, drát Ø 1-4 mm, tyč 183-238 °C Pájení elektrozařízení, pozinkovaných železných dílů, vytváření vzduchotěsných švů.
60 Bity, drát Ø 0,5-4 mm, tyče 183-190 °C Pájení rádiových zařízení, plošných spojů, přesných přístrojů.
90 Tyč 183-220 °C Pájení a pocínování domácí a zdravotnické techniky.

Používání

Pájení mědi, železa nebo mosazi. Nepostradatelný v energetice.

Technologie pájení

Použití tohoto druhu pájky může přinést dobré výsledky pouze tehdy, když člověk správně rozumí celému procesu pájení a dodržuje všechna základní pravidla provozu. Pájky řady PIC tvoří při pájení s povrchem součásti tzv. mezislitinovou zónu. Je třeba poznamenat, že kvalita pájení s čistými kovovými povrchy bude záviset na úrovni rychlosti rozpouštění vašeho kovu v pájce. To znamená, že čím vyšší je rychlost rozpouštění, tím lepší je kvalita pájky. Jinými slovy, kvalita pájení závisí na rychlosti difúze. Pro zvýšení rychlosti difúze je nutné mít na pájených dílech čisté povrchy. Pokud je povrch oxidován, rychlost difúze pájky je značně snížena nebo zcela chybí. Aby se zabránilo oxidaci roztavené pájky při pájení, používají se vhodná tavidla. Mají teplotu blízkou bodu tání pájeného dílu.

Procentuální složení (GOST 21930-76)
Fe Ni S Al Cu Tak jako Pb Zn Sb Bi Sn
≤0,02 ≤0,02 ≤0,02 ≤0,002 ≤0,05 ≤0,02 68,766 - 71 ≤0,002 ≤0,1 ≤0,2 29-31

Dodavatel

Dodavatel "Auremo" nabízí ke koupi pájku PIC30, cena dnes nejpříznivější. Ve skladu je velký výběr vysoce kvalitních produktů. Soulad s GOST a mezinárodními normami. Dostupnost zboží a rychlé dodání zajišťují zastoupení ve městech východní Evropy. Vždy je možné zakoupit pájku PIC30, cena závisí na objemu objednávky a dalších dodacích podmínkách. Pro velkoodběratele je cena zvýhodněná.

Kupte si výhodnou cenu

Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným dodržováním výrobní technologie. Vždy skladem pájka PIC30, cena - nejlepší v tomto segmentu válcovaných výrobků. Naši manažeři jsou připraveni kvalifikovaně pomoci při výběru zboží. Koupit pájku PIC30 je snadné tak, že se pohodlným způsobem spojíte s nejbližší kanceláří. - Telefonní čísla a e-mailovou adresu nejbližšího zástupce naleznete v "Kontaktech". Vyžádejte si službu "Callback" a náš manažer vám pomůže vybrat pájku, která nejlépe vyhovuje vašim individuálním požadavkům.

Náš konzultant vám ušetří čas

+49(1516) 758 59 40
Telegram:
WhatsApp:

Předplatné

Speciální akce a slevy. :)