Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Ocel 1.4162, S32101

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
1.4162 S32101 X2CrMnNiN22-5-2 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Technická charakteristika

Složení slitiny 1.4162, S3210 se skládá z manganu, niklu, mědi a molybdenu, Při výběru žáruvzdorných slitin jsou rozhodující jednotlivé zkoušky odolnosti proti korozi při teplotě, zatížení v kontaktu s procesními médii, trvání nepřetržitého provozu za specifických podmínek průmyslové výroby .

N C Mo Mn Cu Cr Ni Fe nečistoty
0,2-0,25 ≤0,04 0,-0,8 2,5-4 ≤0,2 21-22 1,4-1,9 Základ ≤0,4

Kromě odolnosti proti korozi má slitina 1.4162 také

  • vynikající mechanické vlastnosti;
  • vysoká pevnost, odolnost proti opotřebení;
  • dobrá svařitelnost.

Aplikace

Díky těmto vlastnostem je duplexní nerezová ocel široce používána v různých odvětvích hospodářství: chemický a potravinářský průmysl, automobilový průmysl, zdravotnictví. Vysoce kvalitní nerezové plechy jsou oblíbené zejména při výrobě zařízení s vysokými požadavky na odolnost pro dlouhodobý provoz v agresivním prostředí. Pravidelnými spotřebiteli duplexní (nebo dvoufázové) nerezové oceli jsou ropný a plynárenský průmysl.

Dodavatel "Auremo" Vám nabízí skvělou příležitost k nákupu dalších výrobků z neželezných kovů a nerezové oceli za nejvýhodnější ceny. Všechny produkty jsou certifikované a čekají na své kupce ve skladech společnosti.

dodávka

Dodavatel "Auremo" zve k nákupu žáruvzdorné oceli 1.4162, S3210 za výhodných podmínek. Vždy skladem velký výběr produktů té nejvyšší kvality. Cena závisí na objemu objednávky a dalších dodacích podmínkách. Při hromadných nákupech - cena nižší o 5-10%. Dostupnost zboží a rychlé dodání zajišťuje síť zastoupení ve východoevropských městech. Zveme k partnerské spolupráci.

Kupte, výhodná cena

Dodavatel "Auremo" nabízí ke koupi válcovanou duplexní ocel 1.4162, S3210 v sortimentu. Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným dodržováním technologie výroby. Naši manažeři jsou vždy připraveni zodpovědět jakékoli dotazy a poskytnout kvalifikovanou pomoc. Široká škála produktů vás nenechá bez výběru. Duplexní ocelovou trubku, plech, duplexní ocelovou duplex 4162, S3210 můžete snadno zakoupit kontaktováním nejbližší kanceláře. Objednejte si službu „Callback“ a manažer společnosti vám pomůže vybrat produkt, který nejlépe odpovídá vašim individuálním požadavkům.