Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Tyč, drát, trubka z Monel 500

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
2.4375 N05500 NiCu30Al Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

UNS N05500- Monel K500 ®

Monel K-500 je slitina mědi a niklu s charakteristikami a korozní odolností podobnou Monelu 400. Na rozdíl od Monel 400 má však Monel K-500 vyšší pevnost a tvrdost v důsledku legování titanem a hliníkem. Má vyšší náchylnost k praskání v sulfidovém prostředí při vytvrzování a stárnutí. Mlynářské výrobky Monel K500 jsou zastoupeny těmito typy: tyč, svařovaná a bezešvá trubka, drát, plech, plech, příruba, tvarovka, výkovek.

Chemické složení

Mo C Si S Cu Ni Ti Fe Al
≤ 1,5 ≤ 0,25 ≤ 0,5 ≤ 0,01 27–34 ne méně než 63,0 0,35-0,85 ≤ 2,0 2,3-3,15

Legování má vícerozměrný vliv na kvalitu slitiny. Molybden dodává pevnost, odolnost proti korozi při vysoké teplotě. Pokud je množství manganu vyšší než 1 %, zvyšuje se odolnost proti nárazu a opotřebení. Titan zvyšuje stabilitu, odolnost proti korozi; hliník zvyšuje odolnost vůči tvorbě oxidů. Měď zvyšuje plasticitu a zabraňuje působení rzi.

Prut Monel 500, dodavatel drátu

Společnost «Auremo» nabízí ke koupi měděnoniklové mlýnské produkty za rozumnou cenu. Monel 500 prut, drát cena se tvoří podle mezinárodních nákladů na svitek bez zahrnutí dalších nákladů. Pokud si zakoupíte drát Monel 500 velkoobchodně, získáte speciální slevy. Dodávky jsou realizovány přímo ze skladu. Zákazníkům to poskytuje živý výběr produktů a výrazné úspory ve skladech a prostorách. Naše kanceláře v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy zajišťují dostupnost produktů a efektivitu dodávek. Zveme vás k partnerství.

Kupte výhodně prut Monel 500, cena drátu

Obrovská škála produktů je prezentována na skladě tyče «Auremo» Monel 500, dodavatel drátu. Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Kupte si tyč Monel 500, drát spojením s nejbližší kanceláří. Telefonní čísla, e-mailové adresy jsou uvedeny v sekci «Kontakty». Objednejte si službu «Zpětné volání». Naši manažeři jsou vždy připraveni poskytnout odbornou pomoc. Pokud požadovaný typ výrobku chybí, můžeme jej vyrobit v nestandardních velikostech na individuální objednávku.