Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

36NHTJU drát, tyč, tyč

36NHTJU drát, kulatý (tyč) 36NHTJU list, pás

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
36НХТЮ EI702 1.3918 N09902 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Výroba

Tyč, drát ze speciální elastické oceli 36NKHTJU se týkají skupiny tříděných přesných kovových válečků. Slitina se taví v nekrytých celoelektrických pecích. Je roztaven ze tří hlavních kovů — železa, chromu, niklu. Nechybí ani zbytkový prvek titan a hliník. Obsah Ni se pohybuje kolem 35 — 37 %, Ti — 2,7 — 3,2 %, Cr — 11,5 — 13 %, Al — 0,9 — 1,2 %. Zbytek tvoří železo a masterslitiny manganu a křemíku. Ocel se kuje při teplotě od 1150 – 1180 °C na začátku a do 850 °C na konci. Tepelně se zpevňuje vodou na vzduchu o teplotě ne vyšší než 1200 °C. Tyč se zkoušela při t° 1050 — 1150 °C na vzduchu. Tato slitina se snadno svařuje jakýmkoliv typem svařování. Při obloukovém nebo ručním svařování se používají odtavné elektrody.

Procentuální složení slitiny:

P S C Al Mn Si Ti Cr Ni Fe
≤0,015 ≤0,015 ≤0,03 0,9-1,2 ≤0,2 ≤0,3 2,7-3,2 11,5-13 35–37 zbytek

Tyč lze vyrobit v libovolné a přesné délce (obvykle 2 – 6 m). Tyče lze zpracovávat tepelnou metodou (označení T) nebo bez tepelného zpracování. Mohou být také kalené kladivem (značky s H); to znamená, že jsou vystaveny opětovnému válcování.

aplikace

Tyč, drát jsou široce používány v moderním strojírenství, přesném přístrojovém inženýrství, hodinářském průmyslu a medicíně. Využívá se také při výrobě ultrazvukových zařízení, hodinových pružin, rezonátorů, elektromechanických filtrů, membrán a podobných detailů, od kterých jsou požadovány elastické vlastnosti, které nejsou závislé na teplotě. Takové zařízení lze využívat při teplotě až 250 °C. Tato ocel se dokonale hodí pro výrobu domácích strojů a náčiní. Drát se používá pro výrobu speciálních sítí, domácích spotřebičů, pružin, elektrod pro svářečské práce.

Nakupujte za výhodnou cenu

Společnost «Auremo» prodává vysoce kvalitní kovové role za nejvýhodnějších podmínek. Zde si můžete koupit Elinvar drát, tyč, tyč standardních a nepravidelných velikostí. Všechny produkty jsou certifikovány. Nejlepší cena od dodavatele drátů, tyčí, tyčí Elinvar. Vyřízení objednávky probíhá v nejkratších termínech. Naše kanceláře se nacházejí v Moskvě, Petrohradu a v různých městech východní Evropy. Pro stálé zákazníky nabízíme výhodnou cenu drátu, tyče, tyče Elinvar.

Zásobování

Spojte nás pohodlným způsobem s nejbližší kanceláří. Telefonní čísla, e-mailové adresy nejbližších poboček společnosti jsou uvedeny v sekci «Kontakty». Objednejte si službu «Call-back» a náš manažer vám pomůže vybrat produkty, které budou vyhovovat vašim individuálním požadavkům. Elinvar drát, tyč, tyč standardních nebo nepravidelných velikostí si můžete koupit u dodavatele drátů, tyčí a tyčí «Auremo» Elinvar. Zde najdete cenově dostupnou cenu Elinvar drát, tyč, tyč pro Elinvar od dodavatele.