Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Pájení tvrdokovových hrotů

Uplatnění tvrdokovových hrotů je velmi široké — dřevoobrábění, řezání kovů, žáruvzdorné vrtáky, frézovací nástroje atd. Jedním z hlavních odběratelů těchto slitin jsou výrobci vrtných souprav a hutní průmysl. Plus:

— zelené otáčení;

— soustružení profilu;

— konečné hoblování;

— těžké frézování;

Hlavní výhodou tvrdokovových hrotů je jejich červená tvrdost — schopnost udržet tvrdost v podmínkách nárůstu teploty (což se nevyhnutelně děje kvůli tření břitu).

Označení

Pájecí karbidové hroty jsou vyrobeny ze slitiny titan-wolfram. Toto složení se dokonale hodí pro zpracování legované nebo uhlíkové oceli. Samozřejmě existují i další slitiny wolframu, které se používají v metalurgickém průmyslu. Efektivnější je však použití pájecích tvrdokovových hrotů H30, H10 pro neopracované soustružení, vrtání, vyvrtávací práce a dokončovací zahlubování.

Dodavatel hrotů z tvrdokovu natvrdo

Přejete si koupit hroty z tvrdokovu velkoobchodně? Dodavatel «Auremo» nabízí ke koupi produkty za dostupnou cenu tvrdokovových hrotů. Cena pájecích karbidových hrotů se tvoří podle mezinárodních nákladů na kovový válec bez zahrnutí dalších nákladů. Pokud provedete hromadné nákupy, budou vám poskytnuty speciální slevy. Dodávky jsou realizovány přímo ze skladu. Zákazníkům poskytuje živý výběr produktů a výrazné úspory ve skladech a prostorách. Naše kanceláře v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy zajišťují dostupnost produktů a efektivitu dodávek. Zveme vás k partnerství.

Nakupujte za výhodnou cenu

Obrovská škála produktů je prezentována na skladě dodavatele tvrdokovových hrotů «Auremo». Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Pájecí tvrdokovové hroty si můžete zakoupit připojením nejbližší kanceláře. Objednejte si službu «Zpětné volání». Naši manažeři jsou vždy připraveni poskytnout odbornou pomoc. Hroty z tvrdokovu H30, H10 jsou vždy skladem. Pokud požadovaný typ výrobku chybí, můžeme jej vyrobit v nestandardních velikostech na individuální objednávku.