Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Duplex nerez, cena - od dodavatele Auremo. Koupit dnes. Shoda s GOST a mezinárodními normami.

Technická charakteristika

Duplexní nerezová ocel získala své jméno, protože obsahuje feritickou a austenitickou mikrostrukturu. Proto má vlastnosti typické pro austenitické a feritické nerezové oceli. Tyto slitiny mají vysoký obsah chrómu 18-28 % a obsah niklu 4,5-8 %. Duplex obecně obsahuje 2,5-4 % molybdenu.

Výhody

- odolnost proti korozi;

- odolnost proti koroznímu praskání;

- pevnost a mez kluzu vyšší než austenitické nebo feritické druhy;

- dobrá svařitelnost;

- dobrá tvarovatelnost;

Duplexní ocel má dobrou svařitelnost, i když ne tak dobrou jako austenitické nerezové slitiny. Jednou z výhod duplexních nerezových ocelí je, že mají nízký koeficient tepelné roztažnosti ve srovnání s austenitickými nerezovými ocelmi.

Aplikace

Duplexní ocel se běžně používá při: výrobě celulózy a papíru, chemickém zpracování, zpracování ropy a plynu, mořském prostředí, výrobě zařízení pro kontrolu znečištění.

Kupte, výhodná cena

Dodavatel Auremo nabízí nákup válcované duplexní oceli v řadě produktů. Můžete si koupit duplexní ocelové plechy, pásy, trubky, dráty za nejlepší cenu. Vždy je skladem velký výběr vysoce kvalitních produktů. Cena závisí na objemu objednávky a dalších dodacích podmínkách. Při hromadném odběru jsou možné výrazné slevy. Dostupnost a rychlé dodání zajišťují naše zastoupení v Moskvě, Petrohradu a východoevropských městech. Zveme vás k partnerské spolupráci.