Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Zirkonový kov

Relevantnost

Tento kov je lidstvu znám již několik set let. Dnes se používá v oborech jako je medicína, elektrotechnický design. Sloučeniny tohoto kovu se se stejným úspěchem používají ve šperkařství a zubním lékařství, stejně jako při výrobě žáruvzdorných materiálů a fréz. Legování zirkonia s jinými kovy. dodává slitinám nejen řadu cenných vlastností, ale také zvyšuje vyrobitelnost.

Fyzikálně-chemické vlastnosti

Chemická značka pro Zr. Povrch tohoto kovu má ocelově šedou barvu se žlutavým odstínem.)Zirkonium se získává z rudných koncentrátů nebo přetavením zirkoniového odpadu. Je to tvárný kov, téměř jako zlato, s paramagnetickými vlastnostmi.

Specifická gravitace 6,506 g/cm3.
Atomová hmotnost 91,2
Oxidační stav 0, +1, +2, +3, +4
Bod tání 1852 °C
Bod varu 4409 °C
Měrné teplo tání 19,2 kJ/mol

Tento korozně odolný tvárný kov s bodem tání asi 1852 °C a bodem varu 4409 °C má řadu nesporných výhod. Jeho hlavní výhody představují následující vlastnosti:

  • odolnost vůči teplu;
  • Odolnost vůči korozi (včetně mořské vody, zásad a kyselin);
  • kujnost;
  • kujnost.
Navíc má vlastnost, kterou nemá ani mnoho vzácných kovů - schopnost zachovat si své vlastnosti pod vlivem nejen vysokých, ale i kryogenních teplot.

Dodavatel

Dodavatel "Auremo" nabízí nákup zirkonia ve velkém nebo na splátky. Velký výběr polotovarů skladem. Optimální cena zirkonie od dodavatele. Auremo prodává veškeré slitiny zirkonia na evropském trhu prostřednictvím velkoobchodních a maloobchodních zásilek. Auremo“ je ziskový dodavatel v segmentu kovů vzácných zemin.

Kupte, výhodná cena

Dodavatel "Auremo" vás zve k nákupu zirkonia, cena je optimální. Dodací lhůty trvají minimální dobu. U nás nakoupíte kovy vzácných zemin za nejlepší cenu. Zkušení manažeři - odborníci na moderním trhu vám rychle pomohou s nákupem zirkonia a zirkoniových slitin. Polotovary prezentované v našem skladu jsou certifikované. Kvalita odpovídá GOST a mezinárodním standardům. Cena zirkonia závisí na objemu objednávky a dodatečných dodacích podmínkách.

Náš konzultant vám ušetří čas

+49(1516) 758 59 40
Telegram:
WhatsApp:

Předplatné

Speciální akce a slevy. :)