Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Slitina titanu třídy 4

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
VT1-2 3.7065 R50700 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Vlastnosti titanu třídy 4

Popis Identifikace
Třída slitiny titanu Titan třídy 4
Klasifikace slitin Komerční titan
Průmyslové využití slitiny Výroba polotovarů (plechy, pásy, tyče, fólie, výkovky, ingoty, výlisky, trubky, plechy) se provádí pomocí deformace

Procentuální složení podle GOST 19 807- — 91

Ó Fe N Ti C Si H Zbytkové prvky
ne více než 3 ne více než 1,5 ne více než 0,15 97,8 — 99,7 ne více než 0,1 ne více než 0,15 ne více než 0,01 ostatní 0,3

Poznámka: titan tvoří základ slitiny; jeho procentuální obsah je uveden v tabulce.

Mechanické vlastnosti slitiny titanu třídy 4 (teplota 20°С)

Rozsah velikostí Fe Velikost KCU y Tepelné zpracování. d5 Svatý sv
- - mm kJ/ m2 % - % MPa MPa
Žíhaná tyč podle GOST 26 492−85 250 17 8 590–930

Fyzikální vlastnosti titanu třídy 4

1/Stupeň MPa Stupeň J/(kg/stupeň) Ohm-m kg/m3 V/(m/stupeň)
1,12 20 4505 18,85
8,2 100 540
106 E 10-5 T C R 10 9 r l

Mechanické vlastnosti

Popis Identifikace
Limit průtoku při trvalé změně tvaru (proporcionální limit) [MPa] Svatý
Tvrdost podle Brinella [MPa] HB
Kontrakce (%) y
Krátká odolnost proti roztržení [MPa] sv
Procentuální prodloužení při přetržení [ % ] d5
Rázová tvrdost [ kJ/m 2 ] KCU

Fyzikální vlastnosti

Popis Identifikace
Teplota, při které se získávají skutečné vlastnosti: 20°С
Koeficient lineární roztažnosti α x 10 6 při 100 °C [1/ °С] 8.2
A hustota g/ cm3 ;
4.45
Modul pružnosti 1 druhu Е [MPa] x 10 -5 1.12
Měrné teplo slitiny při 200 °C [J (kg-deg)] 0,586
Součinitel tepelné vodivosti, l [V/(m*deg)] 8,37
Měrný elektrický odpor Оmh-mm 2 /m 1.6

Svařitelnost

Identifikace Popis
svařitelné bez omezení svařování se provádí bez dalšího tepelného zpracování nebo ohřevu
omezeně svařitelné svařování je možné při ohřevu na 100−120°С a posledním tepelném zpracování
těžko svařitelné pro získání kvalitních svarových spojů je nutné provést následující operace: při svařování zahřát na 200–300°C, po svařování provést tepelné zpracování (žíhání)

Aplikace slitiny a její vlastnosti

Komerční titan třídy 4 se používá při výrobě chemických reaktorů, čerpadel, záchytných kapacit, potrubních uspořádání, armatur a dalších produktů, které pracují v agresivním prostředí (jako je chemické strojírenství atd.). Titan je oblíbený v hydrometalurgii neželezných kovů. Komerční titan je určen pro zakrytí ocelových předmětů. Použití tohoto kovu poskytuje vysoký technický a ekonomický efekt. Všechny tyto výhody jsou přítomny nejen díky zvýšení životnosti zařízení, ale také díky rozšíření procesu (např. v hydrometalurgii niklu). Vzhledem k biologické bezpečnosti je titan nepostradatelným materiálem při výrobě zařízení pro potravinářský průmysl a pro záchovnou chirurgii. Pevnost tohoto materiálu se zvyšuje v podmínkách hlubokého chladu. Zachovává si tak dokonalou plasticitu. To umožňuje použití v kryogenní technice v kapacitě ložiskového materiálu.

Tento kov lze snadno obrobit drtí, barevnou anodizací a dalšími způsoby povrchové úpravy. Proto se také používá při výrobě různých uměleckých předmětů. Borid titanu a slitiny titanu mají praktický význam ze všech sloučenin titanu. Používají se v energetických jaderných zařízeních ve funkci moderátorů kvůli vysokému průniku neutronů a jejich žáruvzdorné kvalitě. Karbid titanu má vysokou tvrdost. Používá se ve složení instrumentálních tvrdých slitin, které se používají při výrobě řezných nástrojů ve kapacitě obroušeného materiálu. Haloidy, silicidy, oxidy titanu se používají ve vysokoteplotním strojírenství.

Kupte si titan třídy 4 právě teď

Titanové mlýnské produkty, které jsou prodávány dodavatelem titanu třídy 4 «Auremo», uspokojí všechna přání zákazníků. Popularita těchto titanových výrobků je způsobena vysokou kvalitou zboží, jeho skutečnou cenou a obrovskou rozmanitostí. Všechny produkty vyrobené z této slitiny jsou vyráběny pod přísnou kontrolou v každém kroku výroby. Poskytuje nejúplnější záruku kvality kovových rolí. Dodavatel titanu «Auremo» třídy 4 má všechny možnosti pro výrobu vysoce kvalitních produktů na základě individuálních objednávek. Umíme vyrobit výrobky mimorozměrových velikostí a variant. Technologické možnosti všech výrobních kroků umožňují realizaci individuálních zakázek, pokud není na skladě požadovaný druh zboží. V tomto segmentu kovových rolí je nejlepší cena titanu 4. třídy. Kupte si titan třídy 4 během okamžiku za rozumnou cenu titanu třídy 4.