Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Slitiny mědi a niklu

Relevantnost

Slitiny mědi a niklu se používají na díly pro speciální účely. Po tepelném zpracování je slitina vytvrzena. Kalení probíhá při 900-1000°C ve vodě a stárnutí při t°500-600°C. Při nízkých teplotách si materiál zachovává tažnost a pevnost. Ve vodě nekoroduje. Časová odolnost proti roztržení ve stáří při pokojové teplotě přesahuje 600 MPa. Při poklesu teploty na -180°C dosahuje odpor 700 MPa.

aplikace

Výroba speciálních dílů s vysokou pevností a vysokou odolností proti korozi, např. v lodním stavitelství pro, pružiny, vrtule, v chirurgii pro výrobu lékařských nástrojů, v radiotechnice pro elektrické prvky. Slitiny mědi a niklu jsou vysoce odolné proti chladu a používají se v kryogenních aplikacích.

Produkce

Slitina se vyrábí pomocí indukční pece. Vzhledem k tomu, že legujícím prvkem je nikl, sloučenina získává následující vlastnosti: - Pevnost, odolnost proti korozi a nárazu. Normy, podle kterých je slitina vyrobena z mědi a niklu, stejně jako značení je upraveno GOST 859-2001 . Legování má vícerozměrný vliv na kvalitu materiálu. Nikl dodává slitině tažnost, odolnost proti korozi a odolnost proti opotřebení. Chrom zvyšuje tvrdost a odolnost proti korozi. Obsah manganu nad 1 % zvyšuje rázovou houževnatost, odolnost proti opotřebení. Měď zvyšuje tažnost a zabraňuje korozi.

Nábytkář

Slitiny mědi a niklu od dodavatele Auremo jsou dnes nabízeny na
příznivé podmínky. Shoda s GOST a mezinárodními standardy kvality, cena je optimální od dodavatele. Nabízíme ke koupi jakoukoli neželeznou slitinu ze specializovaných skladů s dodáním do jakéhokoli města. Auremo" je dodavatelem certifikovaného neželezného válcovaného kovu do východní a střední Evropy, nabízí slitiny mědi a niklu za nejvýhodnějších podmínek. Velkoobchody dostávají zvýhodněné ceny.

Kupte, výhodná cena

Nejširší sortiment produktů je k dispozici skladem. Vždy na skladě slitiny mědi a niklu, cena - vzhledem k technologickým vlastnostem výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Optimální cena od dodavatele. Koupit dnes. Čekání na vaše rozkazy. Máme nejlepší poměr kvality a ceny pro celou řadu produktů. Máme zkušené manažery – obratem vám pomohou s nákupem ve velkém nebo na splátky. Stálí zákazníci mohou nakupovat barevné oceli se slevou.

Náš konzultant vám ušetří čas

+49(1516) 758 59 40
Telegram:
WhatsApp:

Předplatné

Speciální akce a slevy. :)