Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Hliníkový kruh, drát, trubka, plech, pásek AD1

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
AD1 1013 Al99.3 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Relevantnost

Hliníkový drát třídy AD1 se používá v moderním průmyslu jako polotovar. Takový drát se výborně osvědčil při výrobě elektrických rozvodů a montáži zařízení pro výměnu tepla, výrobě různých spojovacích prostředků s nízkou elasticitou. Drát této značky se vyznačuje:

- kujnost;

- odolnost proti korozi;

- vysoká elektrická a tepelná vodivost;

- snadné zpracování.

Procentuální složení AD1

Fe Si Mn Ti Al Cu Mg Zn
až 0,3 až 0,3 až 0,025 až 0,15 min 99,3 až 0,05 až 0,05 až 0,1

Používání. Trubka .

Hliníková trubka této třídy umožňuje vytvoření pevných konstrukcí s nízkou hmotností. Pro své antikorozní vlastnosti se stal téměř nepostradatelným materiálem v domácí chemii, naftovém průmyslu, ale i při stavbě letadel. Nejlepší taková trubka se osvědčila pro následující pracovní podmínky:

- teplotní rozsah od -80 do 150 stupňů;

- nepřetržitý provoz konstrukce.

-v kontaktu s půdou a atmosférickou vlhkostí;

- v požárně nebezpečné výrobě (žádné jiskření při nárazu a tření hliníku);

Prostěradlo

Plech třídy AD1 má kromě antikorozních vlastností a plasticity také vysokou tepelnou a elektrickou vodivost. Je vynikající pro výrobu kontejnerů a jímek, protože je biologicky inertní... Neméně atraktivní bude takový plech při vytváření originálního designu areálu. Je esteticky příjemný, snadno se montuje a leští.

Jiné formy

Další formy polotovarů: hliníkové pásy, úhelníky, tyče, dráty a plechy lze vyrábět jak s dodatečným zpracováním (M - žíhaný, H - žíhaný), tak i bez něj.

Nábytkář

Nejmodernější high-tech výrobní zařízení společnosti Auremo umožňuje dodavateli Auremo zaručit perfektní kvalitu produktů v souladu s mezinárodními standardy. Dodavatel "Auremo" nabízí ke koupi válcované neželezné kovy, cena je nejlepší v tomto segmentu výroby.

Kupte, výhodná cena.

Garantujeme optimální dodací lhůty do jakékoli části světa. Vždy skladem hliníkový kruh, drát, trubka, plech, páska AD1, cena - vzhledem k technologickým vlastnostem výroby bez zahrnutí dodatečných nákladů. Koupit dnes. Máme nejlepší poměr ceny a kvality.