Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Tyč, drát, trubka, plech, pásek Jethete M152

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
S64152 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Jethete® M152

Tato slitina se skládá z niklu, chromu. Tato slitina se pod vlivem vysoké teploty na vzduchu pokrývá červenohnědým oxidovým filmem. Dostupné formy mlýnských výrobků: tyč, bezešvé a svařované trubky, drát, plech, plech, spojovací kus, příruba, výkovek. Vysoká kvalita opotřebení, odolnost vůči agresivním vlivům prostředí a tepelná odolnost umožňují použití slitiny Jethete® M152 pro svařovaná chemická zařízení. Jedinečné provozní faktory dávají možnost použití pro výrobu teplosměnných zařízení, tepelných clon, detailů pecí na tepelné zpracování, spalovacích komor. Odolnost proti korozi je důležitá v průmyslové chemii.

Chemické složení slitiny

P Mn C S Ni Cr Si Mo PROTI spol Cu Ti N Fe Al B
0,0013 0,7 0,12 0,0013 2,5 16,8 0,18 1,8 0,33 0,03

Mechanické vlastnosti

Konečný limit stresu Limit průtoku Prodloužení Tvrdost HB Řez křížení
1100−1300 MPa 900 MPa 8 % 321-388 50 mm

Tato slitina má dobrou zpracovatelnost. Může být uspokojivě převzat do formování. Je však k dispozici pro kalení kladivem. Proto se musí řezat při malých rychlostech speciálním nástrojem. Vyznačuje se výbornou svařitelností díky vyváženému složení. Svařování se provádí bez dalšího tepelného zpracování nebo předchozího ohřevu.

Svařování

Typ Popis
svařitelné
bez stintu
svařování se provádí bez dalšího tepelného zpracování nebo předchozího ohřevu
těžko svařitelné pro získání kvalitních svarových spojů je nutné provést následující operace: při svařování zahřát na 200–300°C, po svařování provést tepelné zpracování (žíhání)
omezeně svařitelné svařování je možné při ohřevu na 100−120°С a posledním tepelném zpracování

Dodavatel

Dodavatel slitiny «Auremo» Jethete M152 dodává nerezové kovové role za nejvýhodnějších podmínek. Tyč, trubky, tyče Inconel 330 jsou vždy skladem. Cena slitiny Jethete M152 závisí na množství objednávky a dodatečných dodacích podmínkách. Pokud nakoupíte zboží velkoobchodně, budou vám poskytnuty speciální slevy. Dostupnost produktů a efektivita dodávek jsou podmíněny skutečností, že máme pobočky v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy.

Nakupujte za výhodnou cenu

Společnost «Auremo» se specializuje na dodávky evropských speciálních ocelí. Všechny produkty jsou certifikovány. Společnost «Auremo» je ziskovým dodavatelem slitiny Jethete M152 v tomto segmentu válcování kovů. Slitinu Jethete M152 si můžete snadno koupit tím, že nás spojíte s pohodlným způsobem pro vás. Telefonní čísla, e-mailové adresy nejbližších poboček společnosti jsou uvedeny v sekci «Kontakty». Objednejte si službu «Call-back» a náš manažer vám pomůže vybrat produkty, které budou vyhovovat vašim individuálním požadavkům. Kupte si slitinu Jethete M152 během okamžiku za dostupnou cenu slitiny Jethete M152. Čekáme na vaše objednávky.