Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Plech, pás, fólie z CuSi3Mn1

List, pás (fólie)

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
BrKMts3-1 C65500 CuSi3Mn1 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

slitina CuSi3Mn1

Bronzový pásek CuSi3Mn je pevný profil vyrobený z křemíko-manganového bronzu. Technické podmínky pro výrobu křemíko-manganových bronzových plechů jakosti CuSi3Mn1 určuje GOST 4748−92. Chemický vzorec — CuSi3Mn1. CuSi3Mn1 je slitina bezcínového bronzu. Je odolný vůči korozi, má dobré mechanické vlastnosti. Ve složení bronzové slitiny jsou přítomny Si (křemík) a Mn (mangan) (křemík-manganový bronz). Dále Zn, Fe, Ni, Sn, Pb jsou také přítomny ve složení bronzové slitiny CuSi3Mn1. Aby byl plech z bronzové slitiny CuSi3Mn1 konzistentnější, je nutné provést dodatečné tepelné zpracování. Silikon-manganový bronz lze tlakově upravovat.

Procentuální složení

Fe Mn Si Ni Pb Zn Sn Cu zbytkové prvky
≤0,3 1-1,5 2,7-3,5 ≤0,2 ≤0,03 ≤0,5 ≤0,25 94-96,3 0,2

Odlévání a technologické vlastnosti

Zpracování slitiny za tepla se provádí při 750 – 850 °C. Žíhání slitiny se provádí při teplotě 700 — 750 °C.

CuSi3Mn1 se od ostatních liší svými pružně elastickými vlastnostmi. Ve srovnání s jinými slitinami je levnější.

aplikace

Bronzové mlýnské výrobky se používají v různých oblastech. Lze zde vyrábět pružiny, různé díly pro chemický průmysl. Používá se také ve stavbě lodí, strojírenství. Používá se pro svařované konstrukce. Slitinu lze také použít pro ruční svařování, svařování mědi tavidlem. Dá se snadno řezat, razit.

Zásobování

„Auremo“ plech CuSi3Mn1, dodavatel pásů úspěšně prodává výrobky z bronzu CuSi3Mn1 za zvýhodněných podmínek. Široký sortiment zboží vysoké kvality je prezentován skladem. CuSi3Mn1 plech, cena pásu závisí na objednaném množství a dalších dodacích podmínkách. Pokud nakoupíte zboží velkoobchodně v plechu CuSi3Mn1, dodavatel pásů, budou vám poskytnuty speciální slevy. Dostupnost produktů a efektivita dodávek jsou podmíněny tím, že naše kanceláře se nacházejí v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy. Zveme vás k partnerství.

Kupte si plech CuSi3Mn1, pásek za výhodnou cenu

Společnost «Auremo» se specializuje na dodávky neželezných kovových rolí. Všechny produkty jsou certifikovány. Kvalita je zaručena přísným technologickým dodržováním výroby. Naši manažeři jsou vždy připraveni zodpovědět jakékoli dotazy a poskytnout odbornou pomoc. Široký sortiment vás nenechá bez výběru. Jednoduše koupíte plech CuSi3Mn1, pásek za rozumný plech CuSi3Mn1, cena pásku. Stačí nás spojit s pohodlným způsobem pro vás. Telefonní čísla, e-mailové adresy nejbližších poboček společnosti jsou uvedeny v sekci «Kontakty». Objednejte si službu «Call-back» a náš manažer vám pomůže vybrat produkty, které budou vyhovovat vašim individuálním požadavkům.