Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Tyč, plech, trubka, drát, páska z HN70WMTJU

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
KhN70VMTYu EI617 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Technická charakteristika

HN70WMTJU (EP598) je speciální ocel, která se používá při výrobě žáruvzdorných mlýnských produktů: lopatky plynových turbín, detaily pecí pro tepelné zpracování, chemické nástroje.

Tvrdost: HB 10 -1 = 310 MPа

Dimenze Tepelné zpracování

s v MPa

s T MPa

d 5 %

y % KCU kJ/ m2
Bar Tepelné tvrzení 1100 750 17

Tato slitina je obtížně svařitelná, protože v jejím složení je titan a wolframium.

Procentuální složení GOST 5632−72

Fe Ni Cr W Mo Ti Al Si
≤5 62-76 13-16 5-7 2-4 1,8-2,3 1,7-2,3 ≤0,7
Mn PROTI C B Ce S P zbytkové prvky
≤0,5 0,1-0,5 ≤0,12 ≤0,02 ≤0,02 ≤0,02 ≤0,02 ≤0,02

Chrom zvyšuje tvrdost a odolnost proti korozi. Nikl a chrom poskytují slitině korozní odolnost; wolframium dává tvrdost, červenou tvrdost. Vanad zvyšuje pevnost, odolnost proti nárazovému zatížení a vytření; kobalt zvyšuje tepelnou odolnost, magnetickou permeabilitu. Molybden propůjčuje červenou tvrdost, pevnost, odolnost proti korozi při vysoké teplotě. Pokud je množství manganu vyšší než 1 %, zvyšuje se index nárazu a opotřebení. Titan zvyšuje stabilitu, odolnost proti korozi; hliník zvyšuje odolnost vůči tvorbě oxidových usazenin; niob zvyšuje odolnost v kyselém prostředí. Mimořádně kvalitní ocel obsahuje bor, zirkon, selen kromě výše uvedených složek.

Svařování

Typ Popis
omezeně svařitelné svařování je možné po svařování detailů zahřátím na 100−120°С s dalším tepelným zpracováním
těžko svařitelné pro získání kvalitních svarových spojů je nutné provést následující operace: při svařování zahřát na 200–300°C, po svařování tepelné zpracování (žíhání)
svařitelné
bez stintu
svařování se provádí bez dalšího tepelného zpracování nebo předchozího ohřevu

Dodavatel slitiny HN70WMTJU

Dodavatel slitiny «Auremo» HN70WMTJU navrhuje koupit tyč, drát, plech, pás, trubku za nejvýhodnější cenu slitiny HN70WMTJU. Skladem je široký sortiment zboží vysoké kvality. Dostupnost produktů a efektivita dodávek jsou podmíněny skutečností, že máme pobočky v Moskvě, Petrohradu a městech střední Evropy. Produkty si můžete snadno koupit. Cena slitiny HN70WMTJU závisí na množství objednávky a dalších podmínkách dodávky. Kvalita je v souladu s GOST (všechny státní normy Unie) a mezinárodními normami. Pokud si koupíte slitinu HN70WMTJU velkoobchodně, získáte speciální slevy.

Kupte si slitinu HN70WMTJU za výhodnou cenu

Při výběru žáruvzdorných slitin musíte vzít v úvahu řadu faktorů. Široký výběr žáruvzdorných kovových rolí na objednávku předem je ve společnosti «Auremo». Společnost «Auremo» nabízí ke koupi slitinu HN70WMTJU. Cena slitiny HN70WMTJU je podmíněna technologickými detaily výroby bez zahrnutí dalších nákladů. Naši specialisté jsou vždy připraveni pomoci při výběru požadovaných produktů, které určují schopnost a spolehlivost budoucího zařízení. Garantujeme vysokou kvalitu produktů a rychlé dodání. Veškeré informace o zboží naleznete na webových stránkách společnosti. Pro stálé zákazníky nabízíme výhodnou cenu od dodavatele slitiny HN70WMTJU.