Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Plech, kulatý, drát z oceli 10Х13Г18Д, DI61

Ekvivalent

značka analog W. Nr. Aisi Uns En Objednat
10H13G18D CI-61 Koupit sklad, zkontrolujte si obsazenost

Relevantnost

Třída 10Х13Г18Д je vysoce legovaná žáruvzdorná ocel používaná ve stavu nízkého zatížení při vysokých teplotách. Tato třída má vyšší tažnost pro hluboké kování, vysokou odolnost proti mezikrystalové korozi a koroznímu praskání ve srovnání s podobnými chromniklovými slitinami.

Procentuální složení (GOST 5632-72)

C Mn Ni Tak jako B Cu Cr S P Fe
≤0,11 17-16,5 ≤0,9 ≤0,06 ≤0,003 0,9-1,3 12-14 ≤0,7 ≤0,15 Základ

Proces legování zvyšuje tepelnou odolnost a umožňuje vyrábět tuto ocel pro nejnáročnější součásti. Dobře vyvážené vlastnosti této oceli z hlediska tepelné odolnosti a odolnosti proti tečení z ní činí oblíbenou volbu.

Použití

Použití austenitických nebo feritických ocelí závisí na pracovních podmínkách. Ocel 10X13G18D se používá: pro výrobu domácích spotřebičů, spotřebního zboží, strojů a přístrojů potravinářských a komerčních strojů, výroby automobilů, deskových výměníků tepla. Při výběru žáruvzdorné oceli do nenamáhaných podmínek můžete tuto třídu změnit s nižším obsahem uhlíku.

Výroba

Profily a plechy této třídy oceli ve svém složení obsahují asi 18 % manganu, který je schopen jako nikl rozpouštět další prvky, což slitině dodává tažnost, jednotnost a odolnost proti korozi. Tato slitina dále obsahuje 13 % chrómu, křemíku a mědi, uhlík do 0,10 % a příměs fosforu a síry – setinu procenta. Použití trubek této značky šetří peníze, čas na jejich údržbu a opravy ve srovnání s výrobky z konvenční oceli.

Kupte, výhodná cena

Dodavatel "Auremo" nabízí ke koupi nerezové a žáruvzdorné slitiny. Nabízíme válcovaný kov 10X13G18D ze speciálních skladů s dodáním do jakéhokoli města. Všechny produkty dostupné skladem jsou certifikované. Máme nejlepší poměr ceny a kvality.

Dodavatel

Dodavatel "Auremo" nabízí ke koupi plechy, kruhy, dráty jakosti 10Х13Г18Д, DI61 brutto nebo na splátky. Cena je nejlepší v tomto segmentu válcovaných výrobků. Termíny realizace zakázek jsou minimální. V případě potřeby získáte komplexní rady od zkušeného manažera. Koupit dnes. Velkoodběratelé cena - zvýhodněná.