Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Mosazné výrobky v interiéru

6 ledna 2014

Design interiéru výrobky z mosazi byly přítomny v různém stupni stále, ale teď kov je zažívá skutečný boom v jeho popularity. Nejčastěji se vyskytuje ve formě mosazné doplňky, jako jsou svícny, figurky a jiné drobnosti. Použití kovu a v kuchyni av koupelně. Například, krásné a praktické baterie jsou vyrobeny z mosazi. Z tohoto kovu vodovodní armatury jsou často vyrobené — úchyty na koupelnový nábytek, rámy zrcadel, různé stánky a tak dále.

Brass je slitina železa, jeho základem je měď. Z tohoto důvodu, mosaz je často používán jako hodný náhradní ušlechtilého mědi. Ale Brass má několik výhod oproti mědi. Je praktičtější, protože má větší poddajnost. Je také snazší leštit mosaz. I když mosazi, který je vyroben z mědi, že má jiný odstín. Ale mosaz jako působivé a drahé překonal. Tento důraz byl vždy přitahují pozornost návštěvníků a bude i nadále potěší mistry jejich důkladnost.

Mosazné produkty pomáhají zařídit interiér v různých stylech, a to zejména klasické. Ale i pro ostatní oblasti mosazi by bylo vhodné, kdyby údaje o to, aby vyzvednout kompetentně. Například, interiér v duchu minimalismu by neměl volit míchačky s květinovými vzory, a je lepší omezit elegantní zařízení. Dobrý a kovaného železa nábytek, pro výrobu mosazi, který je použit namísto obvyklých kovů. Mosaz je mnohem lehčí. Kované mosazi nábytek vypadá elegantně a spolehlivé, ale to může být přesunut nebo tranportirovat bez problémů. To mohou být malé kusy nábytku, jako konferenční stolek nebo na polici, a tam může být pevná látka, jako je postel s filigránské čelem.

Neuvěřitelně krásná a účinky mosazných lamp. To je nejen obrovské mnogorozhkovye lustry v starém stylu, ale také celá řada stojacích lamp na vzorované nohy, nástěnné lampy — pevnůstky, stolní lampy a další. Nejharmoničtějších vnitřní vzhled, pokud jsou všechny kovové prvky v něm jsou vyrobeny z jednoho druhu kovu a mají stejnou barvu. Nicméně, nějaká pravidla, včetně toho, že mohou existovat výjimky, protože tam jsou zdarma a není vázán konvencí stylu interiérového designu jako Boho, fúze, kýče, eklektický a další. Takže prostor pro představivost je velmi široký.

Archiv novinek

Počáteční datum
Konečné datum

Náš konzultant vám ušetří čas

+49 (170) 650 7006
Telegram:
WhatsApp:

Předplatné

Speciální akce a slevy. :)