Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Ačkoli žádné předpovědi o snížení cen neželezných kovů výroby mědi v Peru vzrostly v červenci o 14%

4 září 2013

Analytici z Barclays, jedné z největších vkladů banky v Anglii, předpovídání negativní úsporu neželezných kovů cenové slabosti. To je zvláště podporován rostoucím trendu v celkových zásob mědi na skladech London Metal Exchange. Jak je uvedeno v analýze bankovky, management očekává, že k zachování stability tohoto trendu, což je způsobeno kombinací negativních faktorů neutrální bilance produktů obchodovaných na burze, stejně jako na pozadí očekávání obecného zhoršení dominantních podmínek na mezinárodním trhu v posledním čtvrtletí letošního roku. Další problémy jsou posílení dodávky mědi a skutečný «appeasementu» růst na čínském trhu.

Banka předpovídá, že cena neželezných kovů, jako je měď, bude do konce roku zůstane na úrovni sedm tisíc dolarů za tunu, a přijde na nová minima přímo do konce roku. A to navzdory skutečnosti, že oba hliníku a mědi, jejichž ceny mají tendenci klesat, v okamžiku, kdy jsou nejvíce atraktivní a populární kovy.

Odborníci Bankovní hlásili, že existují informace, že zásoby mědi na LME sklady mají tendenci klesat v polovině června, a nyní dosáhl úrovně, mnohem vyšší než sto tisíc tun. Ale, bohužel, v posledních letech došlo k alarmující léčba tohoto známého trendu, který uváděly, že v dnešní době je trend zvyšování kovových zásoby na třináct tisíc tun.

Analytici Barclays vysvětlit tuto situaci skutečnost, že prémie na ceně mědi klesla velmi blízko k úrovni čtyřicet dolarů za tunu v důsledku uzavřeného seznamu transakcí v srpnu, dovozu mědi v Číně. Ve stejné době, dodávky měděných katod, které byly navrženy od začátku pro Čínu, jsou stále přesměrováni na skladech London Metal Exchange v takových bodech jako je Malajsie Johor.

Přes takové vzrušující zprávy, Ministerstvo energetiky a dolů v Peru zaznamenala významný nárůst produkce mědi v zemi.

Hutní Bulletin oznámil, že v červenci tohoto roku, roční produkce mědi vzrostla exprese téměř čtrnáct procent v Peru, což bylo asi sto dvacet-pětt. Příspěvek z největších peruánských společností ve světových zásob mědi bylo asi 40−4.000t.

Archiv novinek

Počáteční datum
Konečné datum

Náš konzultant vám ušetří čas

+49(1516) 758 59 40
Telegram:
WhatsApp:

Předplatné

Speciální akce a slevy. :)