Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Objem přepravní skupiny společností "Severstal Distribution", se zvýšil v roce 2018

19 března 2019

«Severstal Distribuce» je дистрибуционной sítě divize «Severstal ruská ocel». Za uplynulý rok se objem nákladní dopravu dosáhl více než 2 miliony tun. Jedná se o металлопрокате. Ve srovnání s rok 2017, výsledek se zvýšil na 70%. Pro provádění přepravní skupina společností používá jinou dopravu. Tak zásoby jsou vyráběny automobily, vodní a železniční dopravu. Jsou také používány různé nádoby. Velká část přepravní připadá na námořní a říční lodě. Totéž se týká dopravy. Na nich představuje 95% z celkového loňského objemu.

Zvýšení bylo vysvětleno skutečností, že mnoho dodávek se stalo na cílové trhy. Mají v paměti ruské a evropské cílové trhy. Podnik v roce 2018 má směřovat své síly na vývoj účinných řešení. Z větší části se týká skladové a dopravní logistiky. Cílem bylo uspokojit požadavky zákazníků na maximální úrovni. Tak byly rozšířeny skladovací kapacity. To umožnilo uložit více oceli. A to může v regionech, kde se nacházejí zákazníci. Tak je zaručena rychlá a efektivní dodávky.

Kromě toho, skupina vyvinula nové systémy doručování. Pro tuto úvahu to, že objem přepravy vzrostl. Zvláštní pozornost byla věnována geografické a infrastruktura charakteristiky cílových regionů. V důsledku to umožňuje podniku dosáhnout úspory na dopravních nákladech. Postava asi 2 miliony dolarů. To řekl ředitel pro logistiku a výrobu «Severstal Distribuce». Jen металлопродукция je dodáván na 12 cílových trhů. Mezi hlavní zemí vystupuje Rusko, Ukrajina, Bělorusko. Také dodávky jsou prováděny v devíti evropských zemí.

Archiv novinek

Počáteční datum
Konečné datum

Náš konzultant vám ušetří čas

+49 (170) 650 7006
Telegram:
WhatsApp:

Předplatné

Speciální akce a slevy. :)