Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Metalurgický průmysl Číny priorit svého rozvoje

29 ledna 2019

Čína hutní průmysl v letošním roce se rozhodla změnit průběh vývoje. Dříve se věřilo, že nejprve je třeba snížit nadbytečné kapacity. Teď ale priority jsou rozmístěna jinak. Za prvé, je třeba se zabývat optimalizací struktury kapacit. To samé platí pro сортамента a majetku. To řekl předseda čínské asociace výrobců oceli (CVISA) YU Yong. Vystoupil na výročním průmysl konference.

Yong řekl, že v roce 2016 aktivně začali zavírat výkon. To jsou ti, jejichž výkon je téměř 300 milionů tun. Má na mysli rok. Především se to týká starších podniků. Oni se zabývali výrobou výrobků z oceli nižší kvality. Současný výrobní kapacity mnohem vážnější. Jejich výkon se odhaduje na téměř 908 milionů tun za rok.

Je známo, že v Číně existují firmy, vytvářející nové kapacity. Provádí se to bez potřebného povolení. Takže, to vyvíjí tlak na trh a škodí ostatním. Yong dodal, že je třeba se vzdálit od kvantitativního růstu. Je třeba dát přednost růstu kvalitativní vlastnosti. Kromě toho, že je třeba zvyšovat úroveň účinnosti. Soustředění by se mělo zvyšovat prostřednictvím fúzí a akvizic. Dnes je v Číně masivní druhy válcované končí v poptávce. Zároveň však rozšiřuje potřebu specializace na vysoce kvalitní produkty. Na spokojenost dat potřeb je třeba vsadit. Národní ocelářské společnosti by měly přehodnotit své priority. Z nich je nutné změnit směr ve směru zlepšení kvality výrobků.

Archiv novinek

Počáteční datum
Konečné datum

Náš konzultant vám ušetří čas

+49 (170) 650 7006
Telegram:
WhatsApp:

Předplatné

Speciální akce a slevy. :)