Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Zda americká výroba oceli více přátelský k životnímu prostředí?

14 prosince 2018

Steel Market Development Institute — divize American Iron and Steel Institute. Výzkumný ústav podělil o výsledky svého nedávného průzkumu. Podle propuštěn data, ocelové výroba USA je více «stabilní" a přátelský k životnímu prostředí. Údajně při výrobě výrobků z oceli, méně jednotkových emisí oxidu uhličitého. V Číně, když se vyrábí pozinkované oceli, emise oxidu uhličitého více. Podle odhadů odborníků, to už dvakrát. Takže, экологичнее americké produkce, než čínská.

Podobné studie jsou velmi důležité, protože dávají požadované výsledky. Například, indikátor emisí oxidu uhličitého je důležitý pro фасонного pronájmu. Pro pozinkované oceli, rozdíl může být poloviční, pro válcované třikrát. Pro realizaci projektů «zelenější" objekty by měly přijmout ocelové výrobky USA. Tak říká vice-prezident výzkumného ústavu Steel Market Development Institute. Nicméně s výrobou výrobků z oceli v USA také má své vlastní nuance.

V centru obrovský skandál se ukázalo podnik Clairton. To je hutní kombinovat společnosti Us Steel. To se nachází v blízkosti Pittsburgh (20 km jihovýchodně). Skandál ukázal, že vysoká «šetrnost k životnímu prostředí" americké výroby se staly kontroverzní. Kombinovat se nachází na území ministerstva zdravotnictví kraje Аллегени. Jak se ukázalo, podnik krát větší vliv ekologické normy. To se zvláště projevilo na коксохимическом výrobě. Při tomto, spojte se snažil maximálně utajit tyto poruchy. V současné době, místní úřady vyžadují naléhavě odstranit nedostatky.

Archiv novinek

Počáteční datum
Konečné datum

Náš konzultant vám ušetří čas

+49 (170) 650 7006
Telegram:
WhatsApp:

Předplatné

Speciální akce a slevy. :)