Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Aktualizace na ЕВРАЗ КГОКе pro zlepšení provádění oprav

31 října 2017

Na území ЕВРАЗ КГОКа izolován nový kus. Nachází se v локомотивном depo č. 2. Jeho účel spočívá v provádění oprav trakčních agregátů. Vytvoření nového pozemku bylo nutné pro zlepšení celého procesu. Tímto způsobem, je zakotven v život jiný plán organizace oprav. Díky tohoto programu čas na provedení opravy značně snížen. To platí i pro náklady, které byly poměrně velké.

Nová hala se skládá z jednotlivých míst pro montáž. Každý z nich se používá pro určitý typ trakčního agregátu. Kompletní rekonstrukci celého lokomotivy probíhat současně na různých místech. Takové rozdělení a individuální přístup k procesu velmi pohodlné. Díky nim povinnosti jsou rovnoměrně rozděleny. Personál pracuje podstatně efektivněji. Kromě toho, že zlepšuje pracovní podmínky. Sám opravy probíhat mnohem rychleji, a výsledek je více než kvalitní.

Také na novém úseku tam jsou jiné vyhrazené zóny. Na nich sbírat a analyzovat kola a motorové bloky. Provádějí revize různých elektrických motorů (trakce a nízký výkon). Zajišťuje opravy zařízení, крепящегося na střeše. V dílně i přidělené obor pro svářečské práce. Tam jsou nové аспирационные instalace. Není obešel důrazem regály, kde jsou umístěny komponenty pro elektrické lokomotivy. Kromě nich jsou také vyrobeny tácky. Vizualizace byla поэтапная schéma ремонтного procesu. Po celé цеховой území aktualizováno osvětlení. Vytvořeny bezpečné chodníky a sjezdy. Na vavřínech podnik plánuje zastavit. V plánech u něj změny podmínek v depu č. 1.

Archiv novinek

Počáteční datum
Konečné datum

Náš konzultant vám ušetří čas

+49(1516) 758 59 40
Telegram:
WhatsApp:

Předplatné

Speciální akce a slevy. :)