Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

"Alcoa" obnoví výrobu v železárnách "Warrick"

2 srpna 2017

Americká металлургическое podnik «Alcoa» plánuje obnovit výrobu hliníku v továrně «Warrick» (Indiana).

Tak, ve čtvrtletí II roku 2018 skončilo na třech z pěti výrobních zařízení v závodě by měl pokračovat výroba na tavení hliníku. Je třeba poznamenat, že kapacita dat technologických objektů činí 161,4 tisíce tun za rok.

Pro částečné obnovení výroby na tavení hliníku v továrně «Warrick» podniku bude vyžadovat investice o částku v rozmezí 30 — 35 milionů dolarů.

Je třeba poznamenat, že společnost «Alcoa» bude poskytnuta státem Indiana finanční pomoc ve formě slevy na dani na 2,4 milionu dolarů. Také orgány státní dají podniku grant ve výši 100 tisíc dolarů na školení nových pracovníků.

Kombajn byl zastaven v březnu roku 2016. Příčinou výpadku závodu se stala nízké náklady na hliník. Ale závod pokračoval ve výrobě hliníkových balicí fólie z recyklovaného hliníku a jiných přírodních produktů.

Ze slov vedení «Alcoa» obnovení částečné produkční práce na tavení hliníku na tomto závodě se vám to umožní společnosti zvýšit zisk z prodeje hliníku.

Částečné obnovení výroby v železárnách je realizována také prostřednictvím podpory nové vlády Spojených Států Amerických.

Díky obnovení 3 výrobních zařízení v železárnách «Warrick» výkon společnosti Alcoa činí 74 procent. Jinými slovy, výrobní kapacita dosáhne 2,5 milionu tun za 12 měsíců.

Je známo, že do této společnosti «Alcoa» pokračovala 50 procent výkonu na železárnách «Portland» (stát Victoria). Zastavení výroby tohoto závodu byla spojena s tím, že nějaký podíl vybavit se dožadovala opravy — zařízení vyšel z harmonie v prosinci 2016 gg

Archiv novinek

Počáteční datum
Konečné datum

Náš konzultant vám ušetří čas

+49(1516) 758 59 40
Telegram:
WhatsApp:

Předplatné

Speciální akce a slevy. :)