Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Představitelé ocelářských společností předložila své požadavky

27 října 2016

V předvečer konání Evropské Rady, představitelé nejvlivnějších hutní podniky podpořené průmyslové sdružení Eurofet, předložili řadu požadavků, zaměřených na optimalizaci práce v oboru a zachování jeho výkonu ve správné formě.

Hutnictví požadovali лимитировать objem válcované dováženého do Evropské Unie a narušit jeho dovoz, takové opatření umožní zachovat pracovní místa, na úkor investorů. Podle metalurgů, jen hlavní změny v úpravě pracovní ocelového trhu v regionu jsou schopni udržet konkurenční schopnost evropských výrobců.

Obecně, hutnictví ovlivňují tři nejdůležitější otázky pro dané odvětví. Hutnictví vyžadují, aby EU a USA společně určili době vstupu Číny do WTO je, že ve skutečnosti. Takový krok bude znamenat posun, ať již na 01.12.2016, datum vstupu KLDR v organizaci na nejisté období. Odklad pro přiřazení Číně role země s tržní ekonomikou v podstatě dá čas pro řešení otázek zaměřených na modernizaci mechanismů evropské metalurgie.

Hutnictví, také požadoval provést změny v právní předpisy Evropské Unie, které jsou schopné chránit výrobců od dumping vnitřního trhu. V dopise se navrhuje zavést zkušenosti z USA, když důkazy o dumpingu jsou poskytovány dodavateli — tak jako dnes, v souladu s evropským právem je fakt dumping dokládá i samotnými evropskými výrobci. Kromě toho, podle názoru autorů, by měla zkrátit dobu vyrovnávacích антидемпенговых vyšetřování na skutečnosti, že dumping.

V dopise se říká a o tom, že by měla odstranit pravidlo, podle kterého антидемпенговый jízdného nemůže překročit демпенговую marže. A zde opět hutnictví nabízejí obrátit na americké praxe, kdy povinnosti stanovené Ministerstvem obchodu tvoří několik set procent z celní hodnoty.

Další požadavek se týká kvót na emise oxidu uhličitého do atmosféry. Protože od roku 2020 kvóty budou filmy — hutnictví obrátili s dotazem, zpřísnit opatření pro jejich průmyslu. Tak jako na dnešní limity jsou v minimálních mezích přípustných pro práce výroba — hutnictví vyžadují dorovnat evropských a jiných výrobců, a upravit cenu za emise způsobu výroby oceli, a ne podle místa výroby.

Archiv novinek

Počáteční datum
Konečné datum

Náš konzultant vám ušetří čas

+49 (170) 650 7006
Telegram:
WhatsApp:

Předplatné

Speciální akce a slevy. :)