Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Potrubní společnosti spoléhají na čtvrtletní přezkoumání nákladů

4 ledna 2016

«Gazprom» a ostatní výrobky potrubí producenti nebude revidovat cenový TBD každých šest měsíců. Možnost čtvrtletní změny v nákladech vzorci. Tato jednání jsou vedena s metalurgů. MMK a TMK v této věci dospěl k rozumět. Náklady na kovu a směnný kurz v příštím roce i nadále volatilní. Odborníci se domnívají, že změna ve vzorci musí být.

Potrubní společnosti se snaží dohodnout s «Gazprom». Trubky věří, že je třeba změnit, pokud jde o revizi náklady na LDP. Cena, podle jejich názoru, by měla být upravena na čtvrtletní bázi. Revize vzorec funguje od roku 2012. Revize provedena v prosinci a červnu, kdy šest měsíců výkyvy v cenách a výměna nepřesahuje 10%. Nicméně, protože cenová volatilita a vzorec nepracuje kurzy. Nastavení se provádí v podstatě ručně. Uvedl to Ivan Shabalov, majitel «trubky inovativních technologií" v červnu 2015. Nicméně, on navrhl, že v IVkvartale moci znovu použít vzorec.

Ve skutečnosti, a «Gazprom», a výrobci trubek, které se zabývají revize základní hodnoty na čtvrtletní bázi. V opačném případě výrobců by se očekávaná ztráta na pozadí rostoucích cen feroslitin a válcované. A hodnota «Gazprom» kapky každých šest měsíců by bylo příliš kruté. V roce 2015 Ikvartale cen pro potrubí o velkém průměru pro «Gazprom» se zvýšil o 15−17%. V IIkvartale změny ve výši 10−13%. Podíváme-li se na základní cenu SARS v IIIkvartale snížil o 8%. V zvýšení cen IVnablyudalos 8%. V Rusku, «Gazprom» je lídrem v oblasti spotřebitelského LDP. V roce 2015, se objem nákupů zvýšil 1,5 krát na úroveň 2 mil. Tun. Celkový objem spotřeby trubek velkého průměru v Rusku dosáhl 3,35 mil. Tun.

Trubky jsou přesvědčeni, že hodnoty úpravy na čtvrtletní bázi — přiměřená opatření v období krize. Co se týče kritiky na počátku roku 2015 v souvislosti s růstem cen, je nepravděpodobné, že by bylo oprávněné. Problém byl ke zvýšení nákladů. Aby se předešlo dalším sporům, odpovídajícím způsobem revidovat konverze vzorec.

Výrobci trubky jsou v jednání s výrobci oceli, což zajišťuje, že čtvrtletních změn hodnoty. Smlouva s MMK, TMK je již bere v úvahu potřebu změnit vzorec v roce 2016−2018. MMK dodává 66% z plechu společnosti. ChTPZ také zvažuje možnost dohody s vzorce náklady MMK. Nicméně, pro výrobce oceli taková opatření spíše nucené. Revize cen, které potřebují dodat objem zůstal stabilní.

Archiv novinek

Počáteční datum
Konečné datum

Náš konzultant vám ušetří čas

+49 (170) 650 7006
Telegram:
WhatsApp:

Předplatné

Speciální akce a slevy. :)