Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

CISA chce vytvořit zvláštní fond

28 prosince 2015

Hutní Sdružení CISA v Číně se zvažuje možnost vytvoření zvláštního fondu. Očekává se, že jeho hlavním úkolem bude investovat určité činnosti. Jsou zastavit nadměrné rolovací a ocelářský průmysl. Vedoucí představitelé sdružení věří, že v dohledné budoucnosti poptávky po oceli je nepravděpodobné, že by jít nahoru ostře. Proto je třeba snížit objem produkce. Podle odborníků World Steel Association, se sídlem v ČLR s výrobním situace je docela odhalující. Za období od ledna do listopadu ocel výroba v Číně činila 738.4 mil. Tun. Ve srovnání s 2014 postavě byl pokles o 2,2%. Ale poptávka až do konce roku očekává, že sníží o 5% nebo více. Kreslení závěry o průměrném zatížení brát v úvahu 163 firem, a to jak velkých a středních. Průměrná hodnota podle společnosti Mysteel dosáhl 82% v říjnu. Tento výsledek převyšuje světový průměr ve výši 14%.

Nadměrná tvorba vyvolal pád nákladů ocelářských výrobků na domácím trhu v ČLR. Zámořské ceny klesly z 35% na 40% od ledna 2015. CISA odhadl výsledky společností-členů sdružení pro 10mesyachny období. Podle nich 48 z 101 firem dokončilo období se ztrátou. Jejich celkový objem dosáhl asi 11,1 mld. USD. V důsledku toho — zvýšení objemu vývozu. To vede k frustraci na straně dovozních zemí. V důsledku toho — v 11 měsících začalo 61 antidumpingové šetření ve 22 zemích. Jsou ovlivněny 28 druhů ocelářských výrobků dovážených čínských dodavatelů.

CISA se domnívá, že s ohledem na stabilizaci situace s možným snížením objemu výroby. Wang Jianhua, analytik Mysteel, předpověděl nezbytné kroky. V roce 2016, řekl výroba by měla být snížena alespoň o 5 nebo 6%. To je za předpokladu, že příjem sníží o 4,5% nebo 5. Teoreticky, všechny konstrukce jsou správné. Nicméně, dokonce ztrátové podniky se nezastaví. A existuje řada důvodů, proč se udržet «nad vodou.» V důsledku toho existují firmy v zemi, «zombie». Jejich účinnost inklinuje k nule, vytvoří pohledávka je nepravděpodobné, které mají být vráceny. A je nepravděpodobné, že firmy se vrátí do normálního provozu. Ale místní úřady uzavřít tyto podniky nemají v úmyslu. Zejména v důsledku obav z veřejné nespokojenosti se ztrátou většího počtu pracovních míst. CISA říká kompenzaci zavedeného nadace. Ale není známo, jak bude tento fond doplňovat. A není nainstalována seznam krytých aktivit.

Archiv novinek

Počáteční datum
Konečné datum

Náš konzultant vám ušetří čas

+49 (170) 650 7006
Telegram:
WhatsApp:

Předplatné

Speciální akce a slevy. :)