Návštěvou těchto stránek souhlasí s použitím cookies. Více o naší Cookie Policy.

Dne 8. března

7 března 2015

8.března veškeré obyvatelstvo na celém světě slaví Mezinárodní den žen. Pravděpodobně, tento festival není pro na začátku jara nedojde k žádné. To znamená zrod nové naděje, nový život. Symbol ze dne 8. března je považován pobočky mimóza a tulipánů, prvních jarních květin. Při prezentaci své ženy, muži vyjádřit svůj obdiv a obdiv krásné polovinu. A to není překvapující, protože každá žena bez ohledu na věk a postavení jejich zaslouží. Pro jeho vytrvalost a věrnost, s něhou a péčí, s milující srdce a laskavostí. Za každý úspěšný člověk stojí ženu, poskytuje silnou spolehlivé zázemí.

Pro tento svátek ženy byly těžké neporažený cesta. Vypráví příběh o den ctít žena existovala od římských dob. Nicméně, pro dnešní dovolenou 8. března vztazích ačkoli tomu tak není. Ale poukazuje na to, že i pak muži poukázal na výhody a přednosti žen. Ale to je příliš dlouhý, ženy pociťují všechny «kouzlo» diskriminace. A není divu, že stoletím nerovného zacházení mělo za následek protestních pochodů. Důsledkem konfrontace se stal svátek uznána a Dnes slaví všichni.

Vážení ženy, v den 8. března — den radosti, něhy a laskavostí — Chtěl bych vyjádřit svou vděčnost. Jsi krásná a úžasné, vaše péče a láska nemá hranice. Nechť dnešní den a všechny následující dny bude naplněn teplo a světlo, usmívá se příbuzní a lidé blízko vás, jarní nálady a radosti. Příjemné svátky!

Archiv novinek

Počáteční datum
Konečné datum

Náš konzultant vám ušetří čas

+49 (170) 650 7006
E-mail:
Telegram:
WhatsApp:

Předplatné

Speciální akce a slevy. :)